Kultowy polski serial znika z telewizji! Po dwóch dekadach latach emisji!

Najstarsze polskie seriale

Najstarsze polskie seriale

Świat według Kiepskich znika z ramówki Polsatu

Okropne wieści dla wszystkich fanów kultowej polskiej produkcji. Świat według Kiepskich po długich 18 latach zniknie z ramówki Polsatu! Jak podaje Fakt, wiosną nie zobaczymy nowych odcinków legendarnej komediowej produkcji, przy której zaśmiewało się do łez kilka pokoleń. Według tabloidu problemy osobiste aktorów niekorzystnie wpływały na zdjęcia do serialu, opóźniały pracę i komplikowały produkcji życie:

A to mają problemy osobiste, a to zdrowotne. Ekipa się mocno posypała i coraz trudniej było zebrać wszystkich w jednym terminie na planie – wyjaśnia źródło tabloidu

Według informacji udostępnionych przez nadawcę, nowy sezon pojawi się dopiero jesienią, a prace do niego ruszą w czerwcu bieżącego roku, lecz to i tak nie uspokoiło fanów, którzy nie przebierając w słowach komentują decyzję stacji.

Świat według Kiepskich to jedna z najsłynniejszych produkcji Polsatu. Perypetie sympatycznej rodziny Kiepskich cieszą się zaskakująco wysoką oglądalnością, a postać Ferdka Kiepskiego, grana przez jedynego w swoim rodzaju Andrzeja Grabowskiego jest już niemal ikoniczna. Jeśli okaże się, że serial nie wróci już na anteny, będzie to bez wątpienia ogromna strata dla rodzimej telewizji.

Jesteście fanami rodu Kiepskich?

“Świat według Kiepskich” bez kluczowej dla serialu postaci? Fani nie kryją niezadowolenia

Gwiazda serialu “Świat według Kiepskich” schudła 25 kilo! Wszystko przez podstępną chorobę

To nie jest kadr ze “Świata według Kiepskich”… Tak wygląda nowy, historyczny serial TVP! “Polska wersja »Gry o tron«”


"Świat według Kiepskich" znika z Polsatu fot. Facebook

"Świat według Kiepskich" znika z Polsatu?

"Świat według Kiepskich" znika z Polsatu?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×