Gwiazda „Lokatorów” po latach wróciła na salony! Wygląda lepiej niż za czasów słynnego serialu!

Lokatorzy serial

Lokatorzy serial

Jak zmieniła się Agnieszka Michalska?

Agnieszka Michalska była gwiazdą Lokatorów. Jak dzisiaj wygląda serialowa Krysia Drewnowska? Zobacz jej najnowsze zdjęcia.

Agnieszka Michalska pierwsze kroki w aktorstwie stawiała w 2000 roku. To właśnie wtedy na antenie TVP zadebiutował serial Lokatorzy, którego była gwiazdą. Wcielała się w postać Krysi Drewnowskiej, którą widzowie pokochali niemal od razu. Po latach wyznała, że angaż do produkcji otworzył jej drzwi do wielkiej kariery:

Ten serial zamknął mi na chwilę drzwi do innego repertuaru. Musiałam zrezygnować dla niego z kilku rzeczy, czego w tamtych czasach trochę żałowałam. Z drugiej strony miał on na pewno też pozytywny wpływ na moje życie, bo wzrosła moja medialność, co jak wiadomo w tym zawodzie nie jest bez znaczenia.

W 2002 roku aktorka poślubiła Mariusza Drężka. Małżonkowie doczekali się syna Ignacego. Po zakończeniu emisji serialu nie zrezygnowała jednak z pracy, zagrała m.in. w produkcjach takich jak m.in. Podejrzani zakochani,  Mała matura 1947 czy Pierwsza miłość. 

Michalska unikała jednak branżowych imprez, na których bardzo rzadko się pojawiała. Po latach przerwy postanowiła wrócić na ścianki. Wszystko przy okazji premiery filmu Ciemno, prawie noc, która odbyła się 18 marca.

Tego wieczoru aktorka postawiła na stonowaną stylizację. Wybrała czarno-białą bluzkę z falbanami przy ramionach. Dopasowała do niej czarne spodnie. Całość uzupełniały srebrne sandałki na obcasie oraz mała torebka. Aktorka postawiła na wieczorowy makijaż, w którym uwagę przyciągały podkreślone usta.

Trzeba przyznać, że pomimo upływu lat, Agnieszka nada wygląda świetnie.

Gwiazdy na premierze spektaklu „Pierwsza randka”: Klaudia Halejcio, Olga Borys, Sylwia Juszczak, Anna Prus, Karolina Nowakowska…

Gwiazdy na premierze filmu „Ostatnia rodzina”: Agnieszka Woźniak-Starak, Kuba Wojewódzki, Piotr Stramowski, Kasia Sowińska

Klaudia Halejcio i Julia Kamińska w seksownych garniturach, a Olga Borys w kolorowym futerku


Agnieszka Michalska - jak dziś wygląda?

Agnieszka Michalska - jak dziś wygląda?

Agnieszka Michalska - jak dziś wygląda?

Agnieszka Michalska - jak dziś wygląda?

Agnieszka Michalska, Ewa Szykulska - 2001 r.

Agnieszka Michalska, Ewa Szykulska - 2001 r.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×