NewsyRoznerski wulgarnie pyskuje Karolinie Korwin-Piotrowskiej. Pójdzie jej w pięty?

Roznerski wulgarnie pyskuje Karolinie Korwin-Piotrowskiej. Pójdzie jej w pięty?

Mikołaj Roznerski, Karolina Korwin-Piotrowska
Mikołaj Roznerski, Karolina Korwin-Piotrowska
29.12.2023 16:51

Mikołaj Roznerski po raz drugi wcielił się w postać cepra, który zakochał się w Góralce. Ich perypetie można od kilku dni oglądać w popularnym serwisie streamingowym. Nie wszystkim jednak przypadł do gustu ten film. Co na to aktor?

Roznerski nie umie grać?

Karolina Korwin-Piotrowska poświęciła się i obejrzała pierwszą część "Poskromienia złośnicy". I nie miała zbyt wielu dobrych wieści dla tych, którzy chcieliby pójść jej tropem.

Roznerski nadal nie umie grać. Lamparska jest śliczna - pisze na Instagramie pod kadrem z filmu. Góry też piękne. Jest Adam Małysz i Sławomir. No bez nich nie ma ostatnio filmu. I są Piotr Cyrwus i Tomasz Sapryk jako porzuceni przez żony byli mężowie, dzisiaj w związku (na to mi wygląda, ale producenci nie mieli odwagi pójść dalej) - pisała.

Dalej wcale nie było milej.

I to jest najlepsze w tym produkcie filmopodobnym, który miał właśnie premierę i który jest opowiastką o niczym, dla nikogo, czas na jego potencjalne oglądanie lepiej spożytkujcie na spacer. Piękna wiosna jest. A w góry można pojechać w realnym życiu. Mniejszy wstyd i obciach - zakończyła dziennikarka.

Mikołaj Roznerski nie zamierza siedzieć cicho

Kiedy druga część "Poskromienia złośnicy" pojawiła się na ekranach telewizorów, Karolina Korwin-Piotrowska skomentowała to bardzo krótko.

Piekło zamarzło.

Odtwórca głównej roli nie zamierzał siedzieć cicho. Udostępnił wpis dziennikarki, oznaczył też swoją partnerkę filmową.

Zobacz, Magdalena Lamparska, udało nam się dokonać niemożliwego. Wspaniale.

Samą rolkę Mikołaj Roznerski uzupełnił fragmentem piosenki "Sensacja" grupy Fenomen.

Sam już nie wiem, co widzęGdy na Was patrzę de..leKrytykujesz mą muzykęChoć słyszałeś ją przez chwileNie rozumiesz, co mówięBo metafory są zawiłePopatrzMówisz o Nas marginesSam jesteś id..ta

Jak widać, aktor nie zamierza siedzieć cicho, gdy ktoś go krytykuje. Ciekawe, czy doczeka się odpowiedzi od Korwin-Piotrowskiej?

Co o tym sądzicie?

Obraz
Mikołaj Roznerski, Karolina Korwin-Piotrowska
Mikołaj Roznerski, Karolina Korwin-Piotrowska
Mikołaj Roznerski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Mikołaj Roznerski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także