O ich ciążach i porodach w 2018 było najgłośniej. Które polskie gwiazdy urodziły w mijającym roku?

Kto urodził w 2018 roku? Które gwiazdy?

Kto urodził w 2018 roku? Które gwiazdy?

1 z 4

Które gwiazdy urodziły w 2018 roku?

Magda Mołek, Marina Łuczenko, Joanna Koroniewska, Małgorzata Socha, Marta Kaczyńska… Które gwiazdy w 2018 roku urodziły? Kto powitał na świecie swoje pierwsze, a kto kolejne dziecko? Oto najgłośniejsze ciąże i porody polskich gwiazd według Jastrząb Post.

Magda Mołek – syn Stefan

Magda Mołek przez niemal całą ciążę była aktywna zawodowo, a tuż przed porodem pozostała w kontakcie z fanami na Instagramie. Zresztą tam też ogłosiła wiadomość o ciąży i narodzinach syna. Gwiazda powitała na świecie chłopca – Stefana:

Już jakiś czas temu powitaliśmy na świecie nasz drugi Cud, synka Stefana. Dziś przekazuję Wam tę wspaniałą wiadomość, dziękując jednocześnie za wszystkie Wasze dotychczasowe komentarze, pełne dobroci i sympatii. Pięknego weekendu – napisała gwiazda w oficjalnym komunikacie opublikowanym 15 czerwca.

Mołek ma już 7-letniego syna Henryka. Ojcem jej dzieci jest ceniony warszawski prawnik.

Magda Mołek urodziła syna Stefana

Magda Mołek urodziła syna Stefana

Magda Mołek w ciąży

Magda Mołek w ciąży

Joanna Koroniewska – córka Helenka

Na początku lutego na świat przyszła Helenka, druga córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Gwiazda w trakcie ciąży publikowała zdjęcia, na których ciężko było dopatrzeć się jakichkolwiek ciążowych krągłości.

Joanna o narodzinach córki poinformowała na Instagramie, w trakcie trwania gali TeleKamery 2018. Aktorka umieściła zdjęcie z napisem Mała księżniczka:

Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki.

Dowbor i Koroniewska są także rodzicami 9-letniej Janiny.

Joanna Koroniewska urodziła. Zdjęcie z baby shower

Joanna Koroniewska urodziła

Joanna Koroniewska z córkami – Boże Narodzenie, święta 2018

Joanna Koroniewska z córkami – Boże Narodzenie, święta 2018

Małgorzata Socha – syn Stanisław

Małgorzata Socha we wrześniu urodziła syna, który otrzymał imię Stanisław. Gwiazda wiadomość o ciąży potwierdziła oficjalnie po raz pierwszy w rozmowie z naszą reporterką, zaś nowinę o porodzie przekazała za pośrednictwem Instagrama:

I jeszcze… Staś. Dołączył do naszego domowego teamu: Zosi i Basi. Podziękowania dla zespołu szpitala Medicover z Leszkiem na czele. Dziękuję za troskliwą opiekę! Trzeci raz rodziłam z Wami, a to świadczy o moim zaufaniu, i o Waszym profesjonalizmie – napisała dumna mama.

Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski są również rodzicami dwóch córek – Zosi i Basi.

Małgorzata Socha urodziła syna Stasia

Małgorzata Socha urodziła syna Stasia

Małgorzata Socha pokazał syna Stasia

Małgorzata Socha pokazała syna Stasia

Julia Pietrucha – córka Gaja

Julia Pietrucha i jej ukochany Mateusz Jankowski w czerwcu zostali rodzicami dziewczynki, która otrzymała imię Gaja. Informację o porodzie gwiazda przekazała na Instagramie:

Kochani moi! Chciałabym podzielić się z Wami moim szczęściem, bo zależy mi, abyście dowiedzieli się o tym ode mnie. Jak widać na załączonym obrazku czujemy się wyśmienicie i już nie możemy się doczekać na spotkania z Wami – wyjawiła

Fani piosenkarki na pierwsze zdjęcie Gai musieli trochę poczekać. Pietrucha pokazała córkę niecały miesiąc po porodzie.

Julia Pietrucha pokazała córkę

Julia Pietrucha pokazała córkę

Julia Pietrucha w ciąży. Kim jest ojciec dziecka?

Julia Pietrucha w ciąży

1 z 4


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×