Anna Wendzikowska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

Anna Wendzikowska urodziła?

Anna Wendzikowska urodziła?

Anna Wendzikowska urodziła drugą córeczkę

Druga ciąża Anny Wendzikowskiej od miesięcy jest tematem numer jeden w kolorowej prasie. Dziennikarka, która na co dzień bryluje w Dzień Dobry TVN, jest szczęśliwie zakochana i wychowuje już kilkuletnią córeczkę, Kornelię, ogłosiła swoją ciążę kilka miesięcy temu. Od tamtej pory zdążyła kilka razy wyjechać na rajskie wakacje razem ze swoim ukochanym Janem Bazylem i córką, a na jej Instagramie roiło się aż od pięknych zdjęć z brzuszkiem.

Obecnie po brzuszku pozostaną jedynie wspomnienia – Ania właśnie urodziła drugą córeczkę. Dziewczynka, jak podawaliśmy w czerwcu, ma na imię AntosiaJastrząb Post udało się potwierdzić cudowną nowinę bezpośrednio u osoby z bliskiego otoczenia dziennikarki, która wyjawiła nam, że trzy dni temu w prywatnej klinice na świecie pojawiła się mała Antonina

Tak, to prawda. Ania urodziła córkę Antosię w prywatnej klinice na Wilanowie. Mama i dziewczynka czują się świetnie – zdradza nasz informator.

Plotki głoszą, że poród w klinice, którą wybrała Wendzikowska, kosztuje 16 tysięcy złotych. Ania nie jest pierwszą znaną i lubianą, która zdecydowała się na opiekę warszawskiego szpitala – rodziły tam również Anna MuchaMałgorzata SochaMarina ŁuczenkoKasia Zielińska czy Małgorzata Kożuchowska. W cenę wliczony jest ekskluzywny apartament, posiłki przygotowane według kaprysów rodzących mam oraz oczywiście dostęp do internetu, masażysty, lekarza i położnej. 😉

Dlaczego do tej pory nie pochwaliła się w social mediach? Ania Wendzikowska jest z zasady raczej skrytą osobą, a swoją ciążą pochwaliła się dopiero w chwili, w której nie sposób już było jej ukryć. Chęć spędzenia pierwszych, cennych chwil po porodzie z córeczkami i ukochanym jest więc jak najbardziej zrozumiała i nie zaskakuje.

Pozostaje więc jedynie pogratulować i życzyć całej rodzinie wszystkiego najlepszego. 😉

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i córką. To jej ostatnie zdjęcia przed porodem

Anna Wendzikowska już urodziła? Pokazała zdjęcie z niemowlakiem w beciku!

Anna Wendzikowska przed samym porodem pozuje w spektakularnej pozie! Jej brzuch jest już ogromny!


Ania Wendzikowska i Jan Bazyl

Ania Wendzikowska i Jan Bazyl

Ania Wendzikowska w ciąży na zakupach

Ania Wendzikowska w ciąży na zakupach

Ania Wendzikowska w ciąży na dmuchanym jednorożcu

Ania Wendzikowska w ciąży na dmuchanym jednorożcu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×