Olga Frycz urodziła! Nowinę wyjawiła jej dobra przyjaciółka

Olga Frycz partner

Olga Frycz partner

Olga Frycz urodziła pierwsze dziecko

Ciąża Olgi Frycz była sporym zaskoczeniem, ale ostatecznie na każdą – zwłaszcza szczęśliwie zakochaną – kobietę przychodzi ten czas. Śliczna aktorka i jej ukochany ogłosili nowiny w wyjątkowy sposób. Olga wzięła udział w wyjątkowej sesji dla polskiego Vogue i przyznała, że niedługo jej rodzina powiększy się o kolejnego członka:

Bardzo dziękuję za super zdjęcie a Was zachęcam do kupienia nowego numeru . W środku jeszcze jeden mój portrecik tym razem bez Kluski, ale też całkiem fajny . Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i wielka radość, że redakcja magazynu zaprosiła mnie do udziału w tej sesji tym bardziej, że miała ona dla mnie bardzo osobiste znaczenie bo nie dość że to moje pierwsze w życiu zdjęcie do Vouge to jeszcze na dodatek jest to moja pierwsza#pregnant #session. Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować . Razem z Kluską jesteśmy całe w @burberry .

Czas oczekiwania dobiegł końca: Olga urodziła swoje pierwsze dziecko! Na świecie pojawiła się jej córeczka. Wydała ją przyjaciółka, Joanna Jędrzejczyk:

Olga, Grzesiu gratuluje wam malej dziecinki. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka. Buziaczki. Dziękuję za zdjęcia. Cudowne maleństwo- powiedziała na krótkim filmiku

My również serdecznie gratulujemy!

Rozanielona Olga Frycz pokazała swój ogromny ciążowy brzuch! Lada chwila urodzi!

Koniec z domysłami! Olga Frycz zdradziła płeć swojego pierwszego dziecka!

„Brzydka, gruba, rozczochrana”. Ciężarna Olga Frycz tuż przed porodem szokuje na Instagramie


Olga Frycz z wielkim brzuchem i wózkiem

Olga Frycz z wielkim brzuchem i wózkiem

Olga Frycz zdradziła płeć dziecka

Olga Frycz zdradziła płeć dziecka

Olga Frycz i Jan Frycz

Olga Frycz i Jan Frycz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×