Szukaj

Natalia Siwiec, ambasadorka Indigo zdradziła swoje sprawdzone triki w manicure [WIDEO]

Natalia Siwiec sponsorowany artykuł

Natalia Siwiec sponsorowany artykuł

Natalia Siwiec ambasadorka Indigo o trendach w manicure i nowej kolekcji biżuterii ZoZo Design

Piękna Natalia Siwiec pojawiła się na otwarciu butiku ZoZo design i zachwyciła wszystkich swoim wspaniałym wyglądem! Modelka postawiła na klasyczny, biały garnitur projektu Marlu, do którego dobrała wysokie szpilki. Zaprezentowała również specjalnie dla Jastrząb Post najnowszą kolekcję biżuterii ZoZo.  

Jak przystało na ambasadorkę marki INDIGO, Natalia zadbała również o idealny manicure w kolorze Pompolina z kolekcji Mama Style.

Natalia, świeżo upieczona mama wie, jak ważne w jej zawodzie są piękne i zadbane dłonie. Jakie kolory są teraz jej ulubionymi i jak udaje się jej znaleźć czas na dbanie o swój manicure?

Uwielbiam wszystkie tzw. nudy. Na pewno też podoba mi się ta piękna zieleń, o którą walczyłam. Wściekłe róże. I jeszcze uwielbiam ten kolor mleczny – Pompolina. Jestem w tak dobrej sytuacji, że przyjeżdżają do mnie dziewczyny z Indigo i dbają o moje paznokcie.

Kolekcja Natalii Siwiec Mama Style dla INDIGO ma mnóstwo pięknych kolorów, także tych bardziej odważnych. Kiedyś Natalia uwielbiała mocniejsze odcienie na swoich paznokciach. Czy zamierza do nich powrócić?

Myślę, że wkrótce pozwolę sobie na jakąś ekstrawagancję jeśli chodzi o kolory, tym bardziej, że mała dzidzia widzi czarne i ciemne kolory i takie też znalazły się w mojej kolekcji. Ale na razie mam ochotę na wszystkie nudy, a ich jest naprawdę bardzo dużo. Myślę, że każda kobieta dobrze czuję się w nudach, bo są bardzo uniwersalne.

Całą rozmowę z Natalią oraz najnowszą kolekcję biżuterii ZoZo Design możecie obejrzeć poniżej.

https://jastrzabpost.pl/moda/natalia-siwiec-corka-mia-raduszewska-bluza-kenzo-cena_585391.html

Natalia Siwiec zaprosiła kamery do swojego królestwa! Pochwaliła się mieszkaniem i córką! Modelka planuje już drugie dziecko! [WIDEO]

https://jastrzabpost.pl/moda/natalia-siwiec-w-dzinsowej-mini-i-kurtce-promuje-lakiery-indigo_577747.html


Natalia Siwiec z

Natalia Siwiec z "córką" w sesji marki INDIGO

Natalia Siwiec w reklamie lakierów do paznokci INDIGO

Natalia Siwiec w reklamie lakierów do paznokci INDIGO

Natalia Siwiec - Party urodziny, 10 lat (2017)

Natalia Siwiec - Party urodziny, 10 lat (2017)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×