Oto nowe gwiazdy Polsatu! Wśród nich te z TVN-u. Paparazzi wyłapali sporo nowych twarzy na tajnym spotkaniu z Edwardem Mieszczakiem

Gwiazdy nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Gwiazdy nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo rusza pełną parą. 16 stycznia odbyło się tajne spotkanie uczestników i obsady programu z Edwardem Miszczakiem. Wszystko uwiecznili paparazzi.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który przechodzi ostatnio wielkie rewolucje. Po tym jak Edward Miszczak objął stanowisko dyrektora programowego stacji pracę zaczęły tracić kolejne gwiazdy. Najpierw z programem pożegnał się Michał Wiśniewski. Juror przekazał po czasie, że nie ma żalu i rozumie tę decyzję.

Podziękowano mi, ale nie mam żalu. Rozumiem, że przychodzi ktoś nowy i układa wszystko po swojemu. On teraz zarządza domem, jakim jest Polsat i robi to tak, by mu się dobrze pracowało i by miał dobre wyniki. Ma do tego pełne prawo, bo jest szefem stacji. Mnie w moim domu też nikt nie będzie mówił, jak mam go urządzać. Więc trzymam kciuki – powiedział Wiśniewski w rozmowie z Faktem.

Następnie do widzów dotarła bardziej druzgocąca informacja. Wypowiedzenie dostała Kasia Skrzynecka, która od samego początku była związana z programem. Ta informacja była prawdziwym ciosem dla widzów.

Dziękuję @polsatofficial za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, „nowe zmiany” … Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO”

Po oficjalnym pożegnaniu Kasi z fanami pełną emocji decyzję podjął Piotr Gąsowski. Prowadzący show postanowił być solidarny z przyjaciółką i złożyć wypowiedzenie.

Tajne spotkanie uczestników i obsady TTBZ z Edwardem Miszczakiem

Pomimo ogromnych roszad start programu w wiosennej ramówce nie jest zagrożony. Już zaszły w nim poważne zmiany. Nowym prowadzącym został Maciej Rock, który od teraz będzie towarzyszył Maciejowi Dowborowi. Wśród jurorów pojawi się natomiast Paweł Domagała, który zastąpi Wiśniewskiego i Skrzynecką.

Na miejscu spotkania pojawili się oczywiście paparazzi, którzy zrobili całą masę zdjęć. Dzięki temu można się dowiedzieć, że w programie wystąpią takie gwiazdy jak: Piotr Stramowski, Julia Kamińska, Oskar Cyms, Kasia Kołeczek, Natalia Janoszek. Niektóre z nich (tak jak Julia Kamińska) przez lata związane były z TVN-em.

Zdjęcia ze spotkania zobaczycie w naszej galerii.


Maciej Dowbor

Maciej Dowbor

Maciek Rock

Maciek Rock

Natalia Janoszek

Natalia Janoszek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×