Szukaj

Tylko seksowna Jennifer Lopez może się tak wystroić na śniadanie! Jej obcisłe spodnie GUCCI oraz obłędnie wysokie szpilki to istny kosmos!

Jennifer Lopez paparazzi

Wystrojona Jennifer Lopez w drodze na śniadanie

Jennifer Lopez skończyła 49 lat, dopiero teraz stwierdziła, że jest szczęśliwa. Gwiazda ma za sobą wile romansów i nieudanych małżeństw. Jennifer jeszcze do niedawna gustowała bowiem w dużo młodszych od siebie parterach, jak widać żaden z nich nie sprostał jej wymaganiom. Dopiero po wielu latach J.Lo poznała Alexa Rodrigueza, u boku którego wręcz rozkwitła. Piosenkarka odmłodniała i w pełni cieszy się szczęściem. Choć Alex przed Jennifer był związany z kilkoma sławnymi kobietami, to dopiero latynoska seksbomba okazała się być kobietą jego życia.

Kochankowie spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, Alex ze swoją ukochana uczestniczy w galach, premierach, a także wspiera Jennifer na jej koncertach. Również piękna Jennifer pomogła ukochanemu rozkręcić biznes życia. Przypomnijmy, że Rodriguez jako były sportowiec, otworzył sieć luksusowych klubów fitness w USA, które J.Lo firmuje swoją twarzą. Prowadzi tam nawet profesjonalne zajęcia dla klientów VIP.

Ostatnio Alex i Jennifer byli na wspólnych wakacjach na Capri, obecnie wrócili i rzucili się w wir pracy. W przerwach korzystają z restauracji, w których jadają wspólne posiłki.

Para została przyłapana przez paparazzi w drodze na śniadanie. Jennifer wygląda niezwykle smakowicie. Para zmierza do restauracji ulicami Nowego Jorku, wystrojona jak na wielką medialną galę. Szczególnie J.Lo. która ma na sobie dopasowane niebieskie spodnie GUCCI oraz zieloną obcisłą bluzkę. Obowiązkowo do tego zestawu Jennifer dobrała obłędnie wysokie szpilki, swoje ukochane okulary i modną droga torebkę.

Wygląda cudownie!

Odsztafirowana perfekcyjnie Jennifer Lopez oraz jej soczysty nagi biust relaksują się na luksusowym tarasiku na Capri!

HOT! Obłędnie seksowna Jennifer Lopez oraz jej umięśniony Alex gruchają jak gołąbki na Capri!

Urodziny Jennifer Lopez na bogato! Był jej ukochany, dzieci i mega sexy sukienka! [DUŻO ZDJĘĆ]


Czy nowy chłopak pasuje do Jennifer Lopez?

×