Szukaj

Co tam wiosna, u Pauliny Krupińskiej już prawie lato! W ultrakrótkich szortach paradowała pod studiem śniadaniówki

Paulina Krupińska w szortach

Paulina Krupińska w szortach

Paulina Krupińska nie daje się chłodnym pierwszym dniom wiosny. Przed studiem Dzień Dobry TVN pokazała się w szortach i wyeksponowała swoje piękne nogi. Powiew lata na ulicach Warszawy.

Paulina Krupińska rok temu zadebiutowała jako gospodyni Dzień Dobry TVN. Została rzucona na głęboką wodę, bo nie dość, że musiała sprawdzić się w nowej roli, i to w programie na żywo, to jeszcze stawić czoła pracy w niecodziennych realiach. Rozmowy z gośćmi w większości odbywały się przez Skype’a, a w studiu zachowano zasady bezpieczeństwa. Wciąż niemożliwe jest przytulanie się, podawanie dłoni czy przybijanie piątki, co jeszcze niedawno było tak bardzo popularne w tego typu formatach.

Mimo utrudnień Krupińska udowodniła, że jest stworzona do pracy z kamerą. Wygląda świetnie, ma dystans do siebie, a kiedy trzeba, potrafi rzucić błyskotliwą ripostą. Do tego jest atrakcyjnym kąskiem dla paparazzi, którzy codziennie wyczekują na gości i gospodarzy pod studiem śniadaniówki. Obok Agnieszki Woźniak-Starak to najchętniej fotografowana gwiazda porannego show.

Paulina Krupińska w szortach pod studiem Dzień Dobry TVN

We wtorek 23 marca Paulina kusiła przechodniów swoimi zgrabnymi nogami. Miss Polonia po wyjściu z pracy przebrała się w krótkie szorty, które odsłoniły sporo ciała. Ze względu na nieco chłodniejszą pogodę, Krupińska włożyła czarne, prześwitujące rajstopy i wysokie kozaki. Mimo to można było poczuć pierwszy powiew lata. W końcu taka długość spodenek jednoznacznie kojarzy się z konkretną porą roku.

Czarny dół prezenterka ożywiła górą we wrzosowym odcieniu. Pikowana kurteczka i bluza nadały całości wygodnego, codziennego charakteru. Oczywiście nie zabrakło też dopasowanej do stylizacji torby, biżuterii i tego, bez czego w obecnych czasach nie sposób wyjść z domu, czyli maseczki ochronnej.

Zobaczcie, jak Paulina zaklina pierwsze dni zimowej wiosny, wprowadzając na warszawskie ulice trochę wakacyjnego klimatu.


Paulina Krupińska w szortach

Paulina Krupińska w szortach

Paulina Krupińska w szortach

Paulina Krupińska w szortach

Paulina Krupińska w szortach

Paulina Krupińska w szortach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×