Opole 2022. Gwiazdy na próbach przed trzecim dniem festiwalu: Viki Gabor, Natasza Urbańska, Halina Mlynkova, Anna Wyszkoni

Próby - Opole 2022. Dzień trzeci.

Próby - Opole 2022. Dzień trzeci.

Opole 2022. Dzień trzeci 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Gwiazdy podczas prób. Zdjęcia paparazzi.

Trwają próby przed trzecim dniem 59. Krajowy Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Od piątku widzowie zgromadzeni w amfiteatrze i przed telewizorami mogą podziwiać artystów występujących na scenie, a wiele się dzieje.

Wczoraj odbyły się trzy koncerty. Debiuty Opole 2022 wygrała Magdalena „Meg” Krzemień, pochodząca z Niemodlina wokalistka, została zwyciężczynią konkursu i to do niej trafiła nagroda im. Anny Jantar. Energiczna i charyzmatyczna Karolina Lizer z utworem Czysta woda, została zwyciężczynią Premier i zgarnęła nagrodę jury, a także telewidzów. Justyna Steczkowska hucznie obchodziła swój jubileusz.

Gwiazdy już przygotowują się do niedzielnych koncertów. Będą aż trzy: To już lato, czyli wakacyjne opolskie przeboje, Tych lat nie odda nikt – 70 lat Telewizji, a także zagości na scenie muzyka alternatywna.

Kogo sfotografowali fotoreporterzy?

Opole 2022. Gwiazdy na próbach. Dzień trzeci

Ta scena działa jak magnes i ma w sobie magię. Tam swoje pierwsze kroki stawiały największe gwiazdy polskiej estrady. Wykreowała ona dziesiątki artystów i setki przebojów. To tam, w rytm najbardziej znanych polskich piosenek, od ponad pół wieku, zaczyna się festiwalowe lato w naszym kraju.
Legendarny opolski Amfiteatr Tysiąclecia, w którym od 1963 roku odbywa się Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, czyli jeden z najstarszych europejskich festiwali, znowu gości wokalistów reprezentujących różne style muzyczne.

Przed niedzielnymi występami paparazzi sfotografowali na próbach takie znane postaci scen jak: Maryla Rodowicz, Katarzyna Żak, Viki Gabor, Olga Bończyk, Robert Rozmus, Rafał Brzozowski, Natasza Urbańska, Halina Mlynkova, Anna Wyszkoni, Anna Rusowicz, Tomasz Kammel.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Natasza Urbańska - Opole 2022. Dzień trzeci. Próby

Natasza Urbańska - Opole 2022. Dzień trzeci. Próby

Anna Rusowicz - Opole 2022. Dzień trzeci. Próby

Anna Rusowicz - Opole 2022. Dzień trzeci. Próby

Anna Wyszkoni - Opole 2022. Dzień trzeci. Próby

Anna Wyszkoni - Opole 2022. Dzień trzeci. Próby

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zgadzam się w 100% z panią Lilianą z Bydgoszczy !!!

 • Gość pisze:

  Zgadzam się w 100% z panią Lilianą z Bydgoszczy!!!

 • Liliana Bydgoszcz pisze:

  Wyszkoni kiedyś była ładna, teraz nie można patrzeć. Najbardziej dziwi mnie występujące dziecko Viki Gabor. Rozumiem, że wygrała znany konkurs dla dzieci i bardzo dobrze niech dalej się szkoli. A na występy i konkursy z dorosłymi jeszcze przyjdzie czas. Jak widać nie radzi sobie dziewczyna z repertuarem ani z zapamiętanie tekstu. Na scenie nie wystarczy tylko wyglądać. Szacunek dla odbiorcy powinien być na pierwszym miejscu. Ale do tego trzeba dorosnąć.

 • Gość pisze:

  No masakra aktorzy którzy grają w pisowskiej tvpis też w Opolu

 • Gość pisze:

  Nataszka czas na operacje haluksów z wiekiem będą większe Anka Wyszkoni nie taki wielki garnitur ty jesteś miniaturka ,a on cię przytłacza

 • Gość pisze:

  Natasza mogła lepiej kryte buty założyć.

 • Gość pisze:

  Anna W. zdjęła poruczkę z grzywką ( gorrąco;) i wygląda naturalnie. Ot i cała tajemnica. A mówiła, że za tą przemianę odpowiada…. aparat ortodontyczny 😀

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×