PaparazziSopot 2021. Gwiazdy pojawiły się na próbie przed koncertem: Andrzej Piaseczny, Viki Gabor, Sanah...

Sopot 2021. Gwiazdy pojawiły się na próbie przed koncertem: Andrzej Piaseczny, Viki Gabor, Sanah...

Sopot 2021
Sopot 2021
Krystyna Miśkiewicz

26.06.2021 16:00, aktual.: 26.06.2021 17:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po długich restrykcjach związanych z pandemią koronawirusa artyści znowu mogli powrócić na scenę. Tuż po złagodzeniu obostrzeń rozpoczęły się imprezy plenerowe. Jedną z nich jest SuperHit Festiwal transmitowany przez stację Polsat. Wydarzenie zgromadziło największe gwiazdy polskiej estrady. Koncert jest zaplanowany na dwa dni, a wczoraj wspaniały występ dała Beata Kozidrak z zespołem Bajm. Wokalistka w pewnym momencie zaprosiła na scenę byłego męża, który jest odpowiedzialny za jej sukces w branży.

Wspólnie stworzyliśmy taką legendarną grupę i dzięki Andrzejowi też jestem na tej scenie. Byliśmy razem przez wiele wiele lat. Duże brawa dla Andrzeja - mówiła ze sceny.

Dzisiejszego wieczoru również nie będzie brakowało znanych nazwisk, które po długiej przerwie wystąpią na żywo. Największe przeboje oraz premierowy utwór wykona Michał Szpak. W Operze Leśnej pojawi się też gość z Włoch. W Sopocie zaśpiewają zwycięzcy tegorocznej Eurowizji, czyli zespół Maneskin, który porwał publiczność w Rotterdamie. Koncert zacznie się za kilka godzin, a  gwiazdy już są po próbach.

Sopot 2021. Drugi dzień SuperHit festiwalu

Drugi dzień SuperHit Festiwali uświetnią koncerty między innymi: Michała Szpaka, Cleo, Andrzeja Piasecznego, Korteza, młodziutkiej Viki Gabor, Sanah oraz jubileuszowy występ zespołu Enej. W tym roku mija 10 lat od czasu ich wygranej w Must Be The Music. Dzisiejszy wieczór upłynie pod hasłem Najlepsi z Najlepszych.

Artyści już są po próbie, a paparazzim udało się sfotografować tuż przed wejściem do Opery Leśnej. Widzimy, że do koncertu przygotowuje się Andrzej Piaseczny, który kilka tygodni temu wydał nową płytę 50/50. Przed obiektywem chętnie pozowała również zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci, czyli Viki Gabor, która na próbę przybyła w luźnym outficie. W zwiewnej różowej sukience maksi na próbie pojawiła się uwielbiana przez fanów Sanah. W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia gwiazd z drugiego dnia festiwalu.

  • Sanah - SuperHit Festiwal 2021
  • Sanah - SuperHit Festiwal 2021
  • Viki Gabor - SuperHit Festiwal 2021
  • Viki Gabor - SuperHit Festiwal 2021
  • Andrzej Piaseczny - SuperHit Festiwal 2021
  • Andrzej Piaseczny - SuperHit Festiwal 2021
  • Pectus - SuperHit Festiwal 2021
[1/7] Sanah - SuperHit Festiwal 2021
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także