Rozenek z synkiem na wizycie kontrolnej. W sukience wyglądała świetnie, ale to klapki są szczytem luksusu

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się z Heniem na badania kontrolne. Gdy opuszczali szpital, czekali na nich paparazzi. Jak prezentowali się świeżo upieczeni rodzice?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w zeszłym tygodniu zostali rodzicami. Powitali na świecie synka, Henia, którego pierwsze zdjęcia pojawiły się w sieci chwilę po porodzie. Od tego momentu małżonkowie co jakiś czas dzielą się swoim szczęściem z internautami i pokazują nowe fotografie. Spora grupa internautów je uwielbia.

Chłopiec nie tylko cieszy się popularnością w sieci. Bardzo cieszą się z jego narodzin osoby z otoczenia rodziców maluszka, które przesyłają prezenty dla Henia. Już od pierwszych chwil życia tonie w luksusie. Na ten temat nie ma wątpliwości Fakt:

Kolejny dzień ręce kurierów uginały się od prezentów dla narodzonego zaledwie tydzień temu synka Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Trzeba przyznać, że Henio od pierwszych chwil na świecie przekonał się, co to znaczy dostatek. […] Ostatnio wśród naręcza prezentów znoszonych do domu Majdanów można było zauważyć np. wielką matę z przyczepionymi do niej pluszakami — czytamy w tabloidzie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z Heniem na badaniach kontrolnych

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dbają nie tylko o komfort życia maluszka, ale także o jego zdrowie. W środę wybrali się z synkiem na pierwsze badania kontrolne. Gdy opuścili klinikę, natknęli się na nich paparazzi, którzy zrobili kilka zdjęć. Radosław, jak na dumnego ojca przystało, niósł syna w nosidełku. Tuż obok niego podążała Małgorzata, która co jakiś czas zaglądała do chłopca.

Trzeba przyznać, że Rozenek tydzień po porodzie wygląda świetnie. Na wizytę w klinice zdecydowała się ubrać w zwiewną sukienkę z odsłoniętymi ramionami. Połączyła ją z modną torebką, a także butami, które mogą uchodzić za szczyt luksusu. To model od Diora, którego cena waha się w okolicach 2700 zł.

Zdjęcia w galerii.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - badania kontrolne Henia

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - badania kontrolne Henia

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na badaniach kontrolnych Henia

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na badaniach kontrolnych Henia

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przed szpitalem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przed szpitalem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×