Szukaj

Spotkanie na szczycie! Księżna Kate swoją kreacją zostawiła daleko w tyle królowe z innych krajów! Co za klasa!

Księżna Kate w poniedziałek spotkała się z królowymi Maximą z Holandii oraz Letizią z Hiszpanii. Stylizacja żony księcia Williama z daleka przyciągała uwagę. Jaką kreację wybrała na tę wyjątkową okazję?
Księżna Kate stylizacja

Księżna Kate rozpoczęła tydzień pracowicie. W poniedziałek wzięła udział w nabożeństwie połączonym z procesją z okazji Garter Day w Windsorze, gdzie miała niezwykły zaszczyt ugościć królowe Holandii i Hiszpanii. Panie podczas nabożeństwa towarzyszyły swoim mężom, którzy są członkami zakonu uczestniczącego w szczególnym dla Anglików pochodzie.

Kate wyglądała niesamowicie stylowo. Zdecydowała się na biały płaszcz od Catherine Walker przypominający krojem wytworną suknię z czarnymi lamówkami. Księżna dopasowała do niego ciemny toczek od Lock & Co, a także skromne szpilki Prady i kopertówkę ulubionej marki J.Lo – STUART WEITZMAN w tym samym odcieniu. Nie zabrakło także luksusowej biżuterii – diamentowych kolczyków i dużego połyskującego pierścionka. Elegancko upięte włosy i makijaż, w którym główną rolę odegrało pokreślone oko, był mistrzowskim zwieńczeniem całej stylizacji.

Kate błyszczała na tle pozostałych monarchiń, które także sięgnęły po kreacje w jasnych kolorach. Królowa Maxima postawiła na suknię w kolorze pastelowego różu ozdobioną peleryną i grubym pasem, zaś królowa Letizia na prostą białą suknię w dyskretne wzory.

Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz: Księżna Kate pokazała charakterek. Kapitalnie odgryzła się księciu Williamowi za niewierność! Jest odważniejsza niż księżna Diana!

Zobacz: Film z księżną Kate uznany przez Instagram za zawierający treści kontrowersyjne – prawdopodobnie zareagowali obrońcy praw zwierząt. Będzie skandal!? [WIDEO]

Zobacz: Oniemieliśmy! Księżna Kate w najnowszej stylizacji wygląda jak anioł! To zasługa kreacji z recyklingu!


Czy interesuje cię życie księżnej Kate?

×