Zaaferowana Kinga Rusin w luksusowej stylizacji wybiegła ze spotkania. Paparazzi mieli co fotografować

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin wybrała się na spotkanie na mieście. Z restauracji wyszła z nietęgą miną i szybko popędziła do samochodu. Paparazzi uwiecznili to na zdjęciach. Uwagę zwróciła jej stylizacja.

Kinga Rusin przez wiele lat była jedną z największych gwiazd stacji TVN. Dziennikarka przez kilkanaście lat prowadziła program Dzień Dobry TVN. Gdy odeszła ze śniadaniówki zdecydowała się na kilka miesięcy opuścić kraj. Tuż po tym, jak zaczęła się pandemia, wyjechała z partnerem na Malediwy i tam poświęciła sporo czasu na rozwój swojej firmy kosmetycznej, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientek. Nadal jednak ku uciesze swoich fanów była bardzo aktywna na Instagramie.

Gwiazda cały czas na bieżąco interesowała się tym, co dzieje się w kraju i zabierała głos w najważniejszych sprawach. Nie wahała się głośno i odważnie wyrazić swojego zdania. Kinga Rusin po bardzo długiej nieobecności wróciła w końcu do kraju. Od tego momentu paparazzi nie odstępują jej na krok. Ostatnio przyłapali ją na mieście podczas spotkania.

Kinga Rusin z nietęgą miną wychodzi ze spotkania

Kinga Rusin od ponad roku nie pojawia się na antenie TVN, ale cały czas wzbudza ogromne zainteresowanie fanów. Z wielką niecierpliwością czekają oni na kolejne informacje na jej temat. Dla wielu kobiet stała się także modowym drogowskazem i chętnie podglądają one kolejne zdjęcia jej stylizacji.

Ostatnio paparazzi przyłapali dziennikarkę na mieście podczas spotkania w jednej z restauracji. Na tę okazję wybrała szykowną stylizację. Ubrała się w długą, ciemną suknię w kwiaty, a smukłą talię podkreśliła paskiem z ozdobną klamrą. Dobrała do niej jasne botki na obcasie, a także sporych rozmiarów torebkę, która kolorystycznie idealnie wpasowała się w ten look. Piękna beżowa torba dziennikarki to propozycja z najnowszej jesiennej kolekcji marki CULT GAIA. Za model tote Banu trzeba zapłacić 2519 zł. Gwiazda wszystko uzupełniła ciemnymi okularami. Włosy zaczesało gładko i zaplotła je w długi warkocz. Trzeba przyznać, że wyglądała znakomicie.

Kinga szybkim krokiem wyszła z lokalu. Można się tylko domyślać, że zapracowana bizneswoman prawdopodobnie pędziła na kolejne spotkanie. Prowadzenie własnej firmy jest bardzo absorbujące, dlatego w pośpiechu opuściła lokal i wsiadła do samochodu. Paparazzi uwiecznili ją na zdjęciach, które możecie zobaczyć w naszej galerii.


Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Komentarze