Szukaj

Kinga Duda w nowej fryzurze poleciała z rodzicami do Białego Domu! Jak wypadła w swojej kreacji na tle Melanii Trump?

Z Andrzejem Dudą do Ameryki poleciała nie tylko ukochana małżonka, ale także... córka! Kinga postanowiła skorzystać z zaproszenia Donalda Trumpa i zwiedzić USA! Do sieci trafiły właśnie zdjęcia przyszłej prawniczki. Uroda i gust po mamusi!
Kinga Duda w Białym Domu

Od środy Prezydent Andrzej Duda przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie poleciał na specjalne zaproszenie Donalda Trumpa. Podejmowane będą tam bardzo ważne decyzje dotyczące bezpieczeństwa naszego kraju. Mówi się także o możliwości zniesienia wiz dla Polaków, co bardzo ucieszyło wielu obywateli. W podróży głowie państwa towarzyszy oczywiście Agata DudaJej wczorajszą stylizacją zachwycał się cały świat, a według polskich fanek wyglądała lepiej niż Melania Trump. I choć za parę godzin znów zobaczymy kolejną kreację naszej Pierwszej Damy, pod lupę bierzemy kogoś innego. Okazuje się, że razem z rodzicami do USA poleciała Kinga Duda, która na czas swojego pobytu w Ameryce zmieniła fryzurę – skróciła włosy do długości modnego boba!

Jest to o tyle zaskoczeniem, gdyż przyszła pani adwokat niezbyt często towarzyszy ojcu podczas tak ważnych wyjazdów. Należy raczej do cichych osób, które w mediach udzielają się niewiele. Jej obecność podczas spotkania z Trumpem nie umknęła uwadze fotoreporterów obecnym w Białym Domu, którzy uchwycili piękną Kingę na jednym zdjęciu. Ubrana jest w kremową, zwiewną bluzkę, wpuszczoną zapewne w czarne spodnie. Musimy przyznać, że wygląda naprawdę elegancko i odpowiednio do okazji.

Spójrzcie i sami oceńcie. Jak widać po mamie odziedziczyła nie tylko urodę, ale i dobry gust.

Zobacz: Szałowe prywatne zdjęcia Agaty i Kingi Dudy krążą po sieci! Nikt nigdy nie widział tych fotek! Tak wyglądali zanim zostali sławni

Zobacz: Był atak na Kingę Dudę! Maciej Musiał ujawnił wstrząsające szczegóły: “Uratowałem ją!”

Zobacz: Andrzej Duda pochwalił się wielkim sukcesem swojej ukochanej córki Kingi! Entuzjastyczny wpis prezydenta Polski podbija cały internet!


Czy Kinga Duda i Maciej Musiał pasują do siebie?

×