Szukaj

Kinga Duda w nowej fryzurze poleciała z rodzicami do Białego Domu! Jak wypadła w swojej kreacji na tle Melanii Trump?

Z Andrzejem Dudą do Ameryki poleciała nie tylko ukochana małżonka, ale także... córka! Kinga postanowiła skorzystać z zaproszenia Donalda Trumpa i zwiedzić USA! Do sieci trafiły właśnie zdjęcia przyszłej prawniczki. Uroda i gust po mamusi!
Kinga Duda w Białym Domu

Kinga Duda w Białym Domu

Od środy Prezydent Andrzej Duda przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie poleciał na specjalne zaproszenie Donalda Trumpa. Podejmowane będą tam bardzo ważne decyzje dotyczące bezpieczeństwa naszego kraju. Mówi się także o możliwości zniesienia wiz dla Polaków, co bardzo ucieszyło wielu obywateli. W podróży głowie państwa towarzyszy oczywiście Agata DudaJej wczorajszą stylizacją zachwycał się cały świat, a według polskich fanek wyglądała lepiej niż Melania Trump. I choć za parę godzin znów zobaczymy kolejną kreację naszej Pierwszej Damy, pod lupę bierzemy kogoś innego. Okazuje się, że razem z rodzicami do USA poleciała Kinga Duda, która na czas swojego pobytu w Ameryce zmieniła fryzurę – skróciła włosy do długości modnego boba!

Jest to o tyle zaskoczeniem, gdyż przyszła pani adwokat niezbyt często towarzyszy ojcu podczas tak ważnych wyjazdów. Należy raczej do cichych osób, które w mediach udzielają się niewiele. Jej obecność podczas spotkania z Trumpem nie umknęła uwadze fotoreporterów obecnym w Białym Domu, którzy uchwycili piękną Kingę na jednym zdjęciu. Ubrana jest w kremową, zwiewną bluzkę, wpuszczoną zapewne w czarne spodnie. Musimy przyznać, że wygląda naprawdę elegancko i odpowiednio do okazji.

Spójrzcie i sami oceńcie. Jak widać po mamie odziedziczyła nie tylko urodę, ale i dobry gust.

Zobacz: Szałowe prywatne zdjęcia Agaty i Kingi Dudy krążą po sieci! Nikt nigdy nie widział tych fotek! Tak wyglądali zanim zostali sławni

Zobacz: Był atak na Kingę Dudę! Maciej Musiał ujawnił wstrząsające szczegóły: “Uratowałem ją!”

Zobacz: Andrzej Duda pochwalił się wielkim sukcesem swojej ukochanej córki Kingi! Entuzjastyczny wpis prezydenta Polski podbija cały internet!


Kinga Duda

Kinga Duda, daughter of Polish President Andrzej Duda, right, applauds as she stands next to Commerce Secretary Wilbur Ross during a Polish-American reception where President Donald Trump and Polish President Andrzej Duda spoke in the East Room of the White House, Wednesday June 12, 2019. (AP Photo/Jacquelyn Martin)

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z Melanią i Donald Trump

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z Melanią i Donald Trump

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z Melanią i Donald Trump

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z Melanią i Donald Trump

×