Katarzyna Cichopek błyszczy po wyjściu ze studia „Pytania na śniadnie”. Idealnie wpasowała się w jesienne trendy

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek w duecie z Maciejem Kurzajewskim poprowadziła dzisiejsze wydanie Pytania na śniadanie. Paparazzi przyłapali ją gdy wychodziła z budynku TVP. Zobaczcie zdjęcia. 

Katarzyna Cichopek karierę w show-biznesie rozpoczęła od udziału w serialu M jak Miłość. Pojawiła się tam jako nastolatka i znalazła stałe miejsce w obsadzie. W telenoweli wciela się w postać Kingi Zduńskiej, a przed kamerami radzi sobie wręcz doskonale. Teraz jej wątek jest jednym z głównych, a co za tym idzie, cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów. Gwiazda odnosi też sukcesy w życiu prywatnym. W 2005 roku na planie programu Taniec z Gwiazdami poznała ona swojego obecnego męża. Produkcja dobrała ją w parę z Marcinem Hakielem i szybko okazało się, że była to jedna z najbardziej trafionych decyzji.

Parę połączyło płomienne uczucie, które kontynuowali też po tym jak zgasły kamery. Obecnie są małżeństwem z 13-letnim stażem i wspólnie wychowują dwoje dzieci: 12-letniego Adama i 8-letnią Helenkę.

Katarzyna Cichopek przed studiem Pytania na śniadanie

Kasia dzięki telenoweli zyskała sporą popularność, która szybko przełożyła się także na inne zawodowe propozycje. Regularnie była zapraszana do różnego rodzaju programów, udzielała wywiadów i została też popularną influencerką. Jesienią zeszłego roku zadebiutowała także jako prowadząca Pytanie na śniadanie. W roli gospodyni śniadaniówki odnalazła się wręcz doskonale. Widzowie również polubili duet, który stworzyła z Maciejem Kurzajewskim i po każdym odcinku nie szczędzą jej komplementów. W jednej z rozmów z reporterką Jastrząb Post Kasia wyznała, że bardzo lubi swoją pracę, ale ma też sporą tremę.

Zawsze się stresuję i to już się chyba nie zmieni. Ja nie śpię w nocy. Ustawiam trzy budziki na wypadek, gdyby któryś wysiadł i nie zadzwonił. Nie ufam do końca telefonom. Budzę się co godzinę i sprawdzam. Jestem jedną z pierwszych, która przyjeżdża na plan. Lubię napić się kawy, przeczytać na spokojnie scenariusz, wejść do studia, oswoić przestrzeń. To jest ważne, żeby ona nie była obca. Lubię pogadać z ekipą, z chłopakami technicznymi. Tak lubię zaczynać dzień.

Każde pojawienie się Kasi w programie jest też świetną okazją dla paparazzi, którzy pojawiają się przed budynkiem śniadaniówki. Dzisiaj przyłapali gwiazdę w momencie, gdy opuszczała budynek. Prezenterka wcale nie była zdenerwowana, że jest obiektem zainteresowania fotoreporterów. Z uśmiechem pozowała do zdjęć, a my przyjrzeliśmy się jej stylizacji.

Kasia postawiła na codzienny look z rockowym pazurem. Miała na sobie ciemne cieniowane dżinsy, obszerny wełniany biały sweter, na który narzuciła długą czarną kamizelkę. Całą stylizację uzupełniły krótkie czarne kozaki na wysokim obcasie ozdobione ćwiekami. Jak wam się podoba prezenterka w takim wydaniu?


Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×