HOT: Joanna Kulig z synem i mężem na spacerze! To wielki i uroczy debiut rodziny w komplecie!

Joanna Kulig spacer z dzieckiem

Joanna Kulig spacer z dzieckiem

Joanna Kulig i Maciej Bochniak z dzieckiem na spacerze

Joanna Kulig i Maciej Bochniak kilka tygodni temu zostali rodzicami po raz pierwszy. Gwiazda urodziła tuż przed galą Oscarów 2019. Niedługo później wróciła z dzieckiem do Polski. Paparazzi przyłapali aktorkę z mężem na spacerze z dzieckiem. Jak wygląda, gdy nie wybiera się na czerwony dywan?

Joanna Kulig ma za sobą naprawdę ekscytujące miesiące. Gwiazda po premierze Zimnej WojnyCannes 2018 stała się prawdziwym fenomenem na międzynarodowym rynku. Produkcja Pawła Pawlikowskiego, w której zagrała u boku Tomasza Kota zdobyła uznanie krytyków, a samej aktorce otworzyła drzwi do hollywoodzkiej kariery. Gwiazda przebywając w Stanach Zjednoczonych przeżyła również inne niesamowite wydarzenie – powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Nie planowała jednak zostać na stałe w USA. Niedługo po gali wręczenia Oscarów 2019 Kulig wróciła do Polski razem z dzieckiem. Podobno prowadzi rozmowy na temat wielu nowych projektów, jednocześnie spełniając się w roli matki.

Niedawno paparazzi przyłapali gwiazdę w niezwykle rzadkiej, intymnej sytuacji. Kulig wybrała się na wiosenny spacer z mężem i dzieckiem. Gwiazda miała na sobie ciepłą puchową kurtkę, zwykłe jeansy, różową czapkę z daszkiem i szalik. Bez makijażu, bez wymyślnej fryzury – poza czerwonym dywanem wygląda zwyczajnie, ale wciąż pięknie. Jej mąż niósł dziecko w specjalnym nosidełku, by nie obciążać ukochanej tym słodkim ciężarem.

Prawda, że uroczy widok?

Zobacz: Rewelacja! Anna Mucha buszuje po sklepach ze słodkimi dziećmi i przystojnym Marcelem Sorą! Raj dla paparazzi!

Zobacz: Umęczona pracą Jennifer Lopez w zwykłych dresach wymyka się do domu pod osłoną nocy! Pomaga jej w tym ukochany Alex Rodriguez!

Zobacz: Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka odpłynęli na imprezie! Paparazzi przyłapali ich na namiętnych pocałunkach!


Rodzinny spacer Joanny Kulig

Rodzinny spacer Joanny Kulig

Joanna Kulig zabrała męża i syna na wiosenny spacer

Joanna Kulig zabrała męża i syna na wiosenny spacer

Joanna Kulig z dzieckiem i mężem na spacerze

Joanna Kulig z dzieckiem i mężem na spacerze!!!PAPARAZZI!!! BRAK ZGODY NA PUBLIKACJE WIZERUNKU !!! JOANNA KULIG Z DZIECKIEM I MEZEM WYBRALI SIE NA SPACER WARSZAWA 29.03.2019 PAPARATY 06/07/14

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×