Szukaj

PAPARAZZI: Edyta Górniak w dresie uczy się jeździć. Inni kursanci nie mogą liczyć na takie luksusy

Edyta Górniak, prawo jazdy

Edyta Górniak, prawo jazdy

Edyta Górniak jest prawdziwą diwą i zwykle ma kierowców, którzy dbają o to, by bezpiecznie dotarła na miejsce. Teraz gwiazda postanowiła zdobyć prawo jazdy, a to wszystko na oczach widzów TVN-u! Wybór samochodu będzie dla Was sporym zaskoczeniem.

Prawie każdy marzy o tym, żeby szybko zdobyć prawo jazdy i wsiąść za kierownicę swojego pierwszego samochodu… Chyba, że jesteś wielką gwiazdą, która ma swoich szoferów – wtedy sprawa wygląda zupełnie inaczej. Edyta Górniak zdradziła niedawno, że nie ma prawka! Edward Miszczak postanowił dać jej szansę na zdanie egzaminu i to na oczach widzów! Dyrektor programowy TVN zdradził właśnie, że wspólnie pracują nad nowym projektem.

Zobacz: Edyta Górniak pokazała najpiękniejsze zdjęcie Joanny Krupy w ciąży, jakie widzieliśmy! Co za ujęcie!

Ten program zrodził się jak rozmawialiśmy z Edytą o Sopocie. Ona mi powiedziała „wiesz, ale ja nie mam prawa jazdy”, ja do niej: „To trzeba coś z tym zrobimy?” I tak w rozmowie wymyśliliśmy, żeby zrobić naukę jazdy. Sam nie wierzyłem, że to się uda, ale Edyta wróciła do pomysłu – zdradził jakiś czas temu dyrektor programowy TVN w rozmowie z Super Expressem.

To nie będzie proste zadanie. Gwiazda nie jest przecież przyzwyczajona do wykonywania poleceń szkoleniowców i pewnie też woli wozić się innymi samochodami niż te, które oferuje się kursantom.

Edytę trzeba sprowadzić do przyziemnych, normalnych sytuacji. Pamiętamy jak wyglądała nauka jazdy. Siedzi facet i zarządza nami. A tu siedzi wielka gwiazda. Musieliśmy dobrać dla niej różnych nauczycieli i samochody. Edyta jak to Edyta, jest wymagająca. Jak na razie mamy za sobą pierwsze próby, trzech nauczycieli, jeden szarmancki, drugi figlarny – dodał z uśmiechem Edward Miszczak.

Zobacz: Tylko u nas! Edyta Górniak w Sopocie nie przyjęła Złotej Płyty. Znamy powód

Edyta Górniak uczy się jeździć. Zdjęcia paparazzi

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia, na których widać jak gwiazda stawia swoje pierwsze kroki za kółkiem. Edyta Górniak może liczyć na prawdziwe luksusy. Przykładem niech będzie samochód, który specjalnie dla niej przystosowano do nauki. To nowiutka Skoda Superb po liftingu. Co ciekawsze, tego samochodu nie ma nawet jeszcze w sprzedaży!

Odświeżona Skoda Superb trafi do oferty jeszcze pod koniec tego roku w wersjach Ambition, Style, Sportline oraz Laurin & Klement. Zelektryzowana Skoda Superb iV trafi na rynek najprawdopodobniej dopiero na początku 2020 roku – czytamy w se.pl.

Allan Krupa na motocyklu

To nie koniec niespodzianek! Edward Miszczak zdradził, że w programie udział weźmie także syn wokalistki.

Allan będzie się w programie uczył jeździć na motocyklu, żeby opanować dużą maszynę – czytamy w tabloidzie.

Już jesteśmy ciekawi, jak Edyta Górniak i jej syn poradzą sobie na kursie! Premiera programu przewidziana jest już na 30 października o godzinie 21.30 🙂

Zobacz: Edward Miszczak o współpracy z Edytą Górniak. Jaka jest poza kamerami? 


Edyta Górniak robi prawo jazdy

Edyta Górniak robi prawo jazdy

Edyta Górniak robi prawo jazdy

Edyta Górniak robi prawo jazdy

Edyta Górniak robi prawo jazdy

Edyta Górniak robi prawo jazdy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×