Szukaj

Bradley Cooper wreszcie wyszedł z domu. Ale to jego córka była w centrum uwagi. Lea to już mała ikona stylu

Bradley Cooper z córką w drodze na siłownię

Bradley Cooper z córką w drodze na siłownię

Bradley Cooper świetnie wywiązuje się z roli ojca i zawsze zapewnia swojej córeczce Lei atrakcje. Ostatnio zabrał ją na siłownię na boks. Tym razem jednak to dziewczynka skupiła na sobie całą uwagę. Zobaczcie, wyrasta na prawdziwą gwiazdę.

Lea de Seine jest córką gwiazdorskiej pary – Iriny Shayk i Bradleya Coopera. Para nie jest już razem, ale dla dobra dziecka doszli do porozumienia i dzielą się opieką. Bardzo dobrze im to idzie, bo paparazzi co jakiś czas fotografują innego z rodziców na spacerze z dziewczynką. Tym razem ponownie przyłapali aktora, jak zabiera dziecko na siłownię. Nie można oderwać wzroku od uroczej i wystylizowanej jak słynna mama dziewczynki.

Bradley Copper na spacerze z córką. Jak wygląda Lea de Seine?

Irina Shayk uchodzi  za jedna z najpiękniejszych kobiet świata, a Bradley to przystojniak. Nie mogło więc być inaczej – ich córeczka jest niezwykle urocza. Malutka Lea ma blond włoski i niebieskie oczy. Z pewnością wyrośnie na zjawiskowej urody kobietę. Póki co słynni rodzice wpajają w nią, jak ważna jest dobra stylizacja. Dziewczynka zawsze jest ubrana wygodnie, ale też niezwykle stylowo.

Kiedy Bradley Cooper zabrał córkę na siłownię, miała na sobie najmodniejszą w tym sezonie długą, czarną kurtkę puchową z paskiem. Do tego rodzice ubrali jej szare rajstopki i nałożyli wygodne, sportowe buciki. W takim wydaniu Lea wyglądała zupełnie jak jej stylowa mama. Niezwykle uroczo.

Lea – córka Bradleya Coopera i Iriny Shayk

Lea – córka Bradleya Coopera i Iriny Shayk

Trzeba tez dodać, że dziewczynka świetnie się bawi w towarzystwie taty, więc maszeruje razem z nim zadowolona i uśmiechnięta.

Zobacz: Irina Shayk w topornych butach przyłapana w środku nocy. Prawie jej nie poznaliśmy


Bradley Cooper trenuje boks

Bradley Cooper trenuje boks

Bradley Cooper z córką w drodze na siłownię

Bradley Cooper z córką w drodze na siłownię

Bradley Cooper

Bradley Cooper

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×