Szukaj

Bradley Cooper wreszcie wyszedł z domu. Ale to jego córka była w centrum uwagi. Lea to już mała ikona stylu

Bradley Cooper świetnie wywiązuje się z roli ojca i zawsze zapewnia swojej córeczce Lei atrakcje. Ostatnio zabrał ją na siłownię na boks. Tym razem jednak to dziewczynka skupiła na sobie całą uwagę. Zobaczcie, wyrasta na prawdziwą gwiazdę.
Bradley Cooper z córką w drodze na siłownię

Bradley Cooper z córką w drodze na siłownię

Lea de Seine jest córką gwiazdorskiej pary – Iriny Shayk i Bradleya Coopera. Para nie jest już razem, ale dla dobra dziecka doszli do porozumienia i dzielą się opieką. Bardzo dobrze im to idzie, bo paparazzi co jakiś czas fotografują innego z rodziców na spacerze z dziewczynką. Tym razem ponownie przyłapali aktora, jak zabiera dziecko na siłownię. Nie można oderwać wzroku od uroczej i wystylizowanej jak słynna mama dziewczynki.

Bradley Copper na spacerze z córką. Jak wygląda Lea de Seine?

Irina Shayk uchodzi  za jedna z najpiękniejszych kobiet świata, a Bradley to przystojniak. Nie mogło więc być inaczej – ich córeczka jest niezwykle urocza. Malutka Lea ma blond włoski i niebieskie oczy. Z pewnością wyrośnie na zjawiskowej urody kobietę. Póki co słynni rodzice wpajają w nią, jak ważna jest dobra stylizacja. Dziewczynka zawsze jest ubrana wygodnie, ale też niezwykle stylowo.

Kiedy Bradley Cooper zabrał córkę na siłownię, miała na sobie najmodniejszą w tym sezonie długą, czarną kurtkę puchową z paskiem. Do tego rodzice ubrali jej szare rajstopki i nałożyli wygodne, sportowe buciki. W takim wydaniu Lea wyglądała zupełnie jak jej stylowa mama. Niezwykle uroczo.

Lea – córka Bradleya Coopera i Iriny Shayk

Lea – córka Bradleya Coopera i Iriny Shayk

Trzeba tez dodać, że dziewczynka świetnie się bawi w towarzystwie taty, więc maszeruje razem z nim zadowolona i uśmiechnięta.

Zobacz: Irina Shayk w topornych butach przyłapana w środku nocy. Prawie jej nie poznaliśmy


Bradley Cooper trenuje boks

Bradley Cooper trenuje boks

Bradley Cooper z córką w drodze na siłownię

Bradley Cooper z córką w drodze na siłownię

Bradley Cooper

Bradley Cooper

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×