To koniec podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Tymi słowami pożegnali się ze słuchaczami
Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski zakończyli współpracę, a w poniedziałek premierę miał ostatni odcinek ich podcastu. W trakcie rozmowy z Zoją Skubis w żaden sposób nie nawiązali do rozstania zawodowego i dopiero na koniec spotkania zwrócili się do widzów. – To była wspaniała przygoda – powiedział Wojewódzki.
Kuba Wojewódzki w zeszłym tygodniu ogłosił nagranie ostatniego w historii odcinka podcastu, który od 2022 r. współprowadzi z Piotrem Kędzierskim. "Obaj lubimy wyzwania i obaj mamy własne ścieżki, aby im sprostać. Wierzę, że »Kędzior« po »Tańcu z gwiazdami« zbudował się, włączył dopalacze i spokojnie znajdzie własną przestrzeń w mediach" – napisał na Instagramie. W poniedziałek premierę miał ich pożegnalny odcinek podcastu "WojewódzkiKędzierski", w którym gościła himalaistka Zoja Skubis.
Kędzierski o biznesie gastronomicznym: "Radzę mieć stałe źródło dochodu"
Kuba Wojewódzki żegna się z fanami podcastu. "To była wspaniała przygoda"
Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski podczas prawie dwugodzinnego wywiadu ani słowem nie wspomnieli o tym, że kończą współpracę i przestają razem tworzyć podcast. Pierwszy z prezenterów dopiero na koniec spotkania z Zoją Skubis zwrócił się do fanów formatu z podziękowaniami, mówiąc:
Bardzo dziękujemy wszystkim! To była wspaniała przygoda. Jak mówi Dariusz Szpakowski: "Do zobaczenia, do usłyszenia!".
Piotr Kędzierski z kolei pomachał widzom na pożegnanie.
Piotr Kędzierski zabrał głos po zakończeniu podcastu. "Dziękuję"
Piotr Kędzierski po premierze ostatniego odcinka podcastu opublikował wpis na Instagramie, w którym podsumował swoją pracę przy formacie. Napisał:
Chciałbym po prostu wszystkim bardzo podziękować. Dziękuję Kubie. Dziękuję słuchaczom. Dziękuję gościom. Dziękuję współpracownikom i każdej osobie, która przyczyniła się do realizacji tego podcastu. Kłaniam się państwu nisko i do usłyszenia…