Szukaj

Bradley Cooper wreszcie wyszedł z domu! Na zdjęciach z córką wygląda prawie jak nastolatek

Bradley Cooper przytył

Bradley Cooper przytył

Bradley Cooper spędził cudowny dzień ze swoją córeczką Leą De Seine, kiedy razem włóczyli się po Nowym Jorku. Uśmiechnięty gwiazdor w niczym nie przypominał siebie sprzed jeszcze kilku miesięcy. Zobaczcie.

Bradley Coopera został przyłapany przez fotografów, jak realizuje swoje ojcowskie obowiązki, świetnie się przy tym bawiąc. Aktor cały dzień spędził z Leą w Nowym Jorku. Uśmiechnięty aktor wyglądał, jakby się przeniósł w czasie do lat 90-tych.

Zobacz: Shayk w staniku, rajstopach i lateksowej kurce! Długo nie zapomnicie tych widoków

Bradley Cooper – na spacerze z córką, jak wyglądał?

Aktor nie mógł przestać się uśmiechać, kiedy spędzał czas z Leą w West Village. W pewnym momencie był widziany z córeczką, gdy wyszli na ulicę.

Zdecydował się na codzienny styl, ubrany w granatową kurtkę z suwakiem i jaskrawoczerwone spodnie, dopełniając strój czapką z daszkiem do tyłu. I w ten sposób przeniósł nas z powrotem do lat 90. Wyglądał jak nastolatek. Młodzieżowe ubranie, gładziutko ogolony – niedawno oglądaliśmy go ze sporym zarostem.

Niestety, chłopięcy look, nie ukrył, że jednak, mimo wszystko brzuszek rośnie, nieco też posiwiał od ostatnich zdjęć, które zrobiono mu w lipcu.

Bradley Cooper przytył – nowe zdjęcia paparazzi

Bradley Cooper w lipcu 2019

Dwuletnia córeczka aktora, Lea, była ubrana w szary strój sportowy i parę kolorowych snickersów.

Zdecydowanie był to udany dzień ojca z córką.

Zobacz: Ślub i ciąża – tabloid ujawnia kulisy związku Bradleya i Lady Gagi!

Jak Irina Shayk i Bradley Cooper podzielili się opieka nad Leą?

Bradley i Irina niedawno doszli do porozumienia w sprawie opieki nad małą Leą, po tym jak rozstali się na początku tego roku.

Podobno rozeszli się w przyjaźni, po czteroletnim związku, ale wypracowanie porozumienia w sprawie ich jedynego dziecka było nieco bardziej skomplikowane. Modelka chciała zostać w Nowym Jorku, podczas gdy aktor ma sprawy zawodowe w Los Angeles. Ostatecznie zdecydowali się zostać w NYC.

Zamykają długi rozdział swojego życia, ale są gotowi zobaczyć, co będzie dalej – mówi źródło TMZ. – Chcą się umawiać na randki i nie będą się wstydzić spotykania z innymi ludźmi.

Zobacz: Irina Shayk w komplecie z H&M-u na uroczystej gali! Jej kreacja to absolutny hit


Bradley Cooper z córką na rękach

Bradley Cooper z córką na rękach

Bradley Cooper zgolił wąsy i brodę

Bradley Cooper zgolił wąsy i brodę

Bradley Cooper z córką na rękach

Bradley Cooper z córką na rękach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×