Szukaj

Bradley Cooper przytył i zapuścił wąsy. Na najnowszych zdjęciach z córką nie wygląda tak dobrze, jak na Oscarach

Bradley Cooper przytył

Bradley Cooper przytył

Bradley Cooper, mimo niezbyt apetycznego wyglądu, pokazał, że ma aspiracje na tytuł ojca roku. Już kilka miesięcy temu zapowiadał w wywiadach, że chce poświęcić córce wiele czasu. Teraz spełnia tę obietnicę, co skrupulatnie dokumentują paparazzi.

Rozstanie Bradleya Coopera i Iriny Shayk to temat, którym wciąż żyje amerykański show-biznes. Para przez 5 lat uchodziła za niemalże idealną. Kryzys pojawił się w chwili, w której aktor nawiązał współpracę z Lady Gagą przy filmie Narodziny gwiazdy.

Mnóstwo czułości na czerwonych dywanach i pieszczoty podczas wspólnego występu na ceremonii wręczenia Oscarów sprawiły, że duetowi zaczęto przypisywać ognisty romans. Choć piosenkarka zdementowała medialne doniesienia, to jednak nie wystarczyło, by uchronić związek Coopera i Shayk przed kryzysem.

Ludzie zobaczyli miłość i to jest dokładnie to, co chcieliśmy, żeby widzieli. To jest piosenka miłosna. Film „Narodziny gwiazdy” to historia miłosna. Pracowaliśmy cały tydzień nad oscarowym występem. Bradley wyreżyserował cały film i tak samo wyreżyserował ten występ – wyznała Gaga u Jimmy’ego Kimmela.

Zobacz: Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu! Co tam się działo!

Na początku czerwca Irina spakowała walizki i, w towarzystwie paparazzi, opuściła willę swojego byłego partnera, w której wspólnie spędzili kilka ostatnich lat. Mimo rozłąki, byłym kochankom udaje się utrzymywać poprawną relację. Obecnie Shayk i Cooper całą swoją miłość przelewają na córeczkę Leę, której poświęcają sporo wolnego czasu. Pierwszy tydzień sierpnia dwulatka spędzała z matką, z którą udała się na słoneczną Ibizę.

Irina Shayk w kreacji Versace z córką Leą na wakacjach w Hiszpanii

Irina Shayk w kreacji Versace z córką Leą na wakacjach w Hiszpanii

Zobacz: Irina Shayk wyrwała największego przystojniaka z Hollywood! Taką ripostą dobije Bradleya Coopera! Nawet Lady Gaga padnie z wrażenia!

Bradley Cooper przytył i zapuścił wąsy

Po powrocie do Kalifornii, Leą zaopiekował się ojciec. Dzięki relacji rosyjskiego portalu Spletnik.ru możemy dowiedzieć się, jak wyglądał ostatni wspólny weekend Bradleya z córką.

Aktor zabrał dziewczynkę na plażę w Malibu, na której bawili się przez kilka godzin. To właśnie wtedy paparazzi zrobili im zdjęcia, na których 44-latek nie wygląda tak apetycznie, jak jeszcze kilka miesięcy temu, gdy dumnie kroczył po czerwonym dywanie, podczas ceremonii wręczenia Oscarów. W oczy rzucają się niechlujny wąs, coraz większy brzuch i niedbały strój.

Internauci sugerują, że Bradley nie radzi sobie po rozstaniu z Iriną, a najnowsze zdjęcia dobitnie pokazują, że plotki o jego romansie z Lady Gagą są wyssane z palca.

Zaszył się w domu, zwolnił trenera i zaczął zajadać stres. Już nie wytrzymuje ciągłego robienia z niego niewiernego potwora – twierdzi źródło Life&Style.

Więcej zdjęć Bradleya z córką znajdziecie na łamach Hollywood Life:


Bradley Cooper odebrał córkę od Iriny Shayk

Bradley Cooper odebrał córkę od Iriny Shayk

Bradley Cooper przytył – nowe zdjęcia paparazzi

Bradley Cooper przytył – nowe zdjęcia paparazzi

Irina Shayk w kreacji Versace z córką Leą na wakacjach w Hiszpanii

Irina Shayk w kreacji Versace z córką Leą na wakacjach w Hiszpanii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×