Szukaj

Zakamuflowany Brad Pitt spotkał się z Angeliną Jolie i dziećmi. Zdjęcia paparazzi dowodem

Brad Pitt, Angelina Jolie, dzieci

Brad Pitt, Angelina Jolie, dzieci

Angelina Jolie i Brad Pitt mięli być małżeństwem idealny, Dziś są rozwodzie, ale wciąż utrzymują ze sobą kontakty. Ostatnio Brad Pitt pędził na motorze do jej domu by zobaczyć się z dziećmi.

Zanim Brad Pitt poznał Angelinę Jolie na planie filmu Mr. & Mrs. Smith, był mężem Jennifer Aniston. Małżeństwo z gwiazdą Przyjaciół trwało 5 lat – od 2000 roku, ale do dziś media wracają do ich związku. Trwają nawet spekulacje, czy para do siebie wróci. Niektórzy nawet twierdzą, że Jen i Brad się spotykają potajemnie, ale wspólnego zdjęcia jak nie było, tak nie ma.

W rozmowie z Oprah Winfrey Aniston zdradziła, dlaczego ich związek się rozpadł. Gwiazda zasugerowała, że ludzie mieli obsesję na punkcie perfekcyjnego, popularnego małżeństwa, a oni tego nie udźwignęli.

Racja to jest wykreowane przez media. Wszystko, co ludzie widzieli, to czerwony dywan zamiast nas żyjących normalnym życiem. To nie jest prawdziwe. To po prostu nie jest prawdziwe. Jesteśmy istotami ludzkimi i nie ma znaczenia, że jesteśmy narażeni na świat jako osoby publiczne. Nasze życie osobiste, nasze uczucia, nasze serce, nasz sukces, nasz ból, nasze wszystko jest takie samo jak życie innych.

Pitt po rozstaniu z Jennifer związał się z Angeliną Jolie. W 2006 roku aktorka urodziła mu córkę – Shiloh, a dwa lata później bliźnięta: Vivienne i Knoxa. Para ma także trójkę adoptowanych dzieci. Ich życie wyglądało jak bajka. Wciąż siebie komplementowali.

Jedną z największych, najmądrzejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłem, jest to, że Angie jest mamą moich dzieci. Świetną mamą. Och, stary, tak się cieszę, że ją mam. Mając taką partnerkę jak Angie wiem, że kiedy pracuję, dzieci są szczęśliwe, bezpieczne i mają się dobrze. A kiedy Angie pracuje, wie, że ja o to dbam – mówił Brad w wywiadzie dla magazynu Parade.

Brad Pitt utrzymuje kontakt z Angeliną i dziećmi. Zdjęcia paparazzi

Niestety w końcu wyszły na jaw alkoholowe ciągoty Brada. Podobno miał także problemy z panowaniem nad emocjami. W najlepszej opcji potrafił wyjść z domu, trzaskając za sobą drzwiami. Angelina Jolie w obawie o zdrowie swoje oraz dzieci złożyła pozew o rozwód i odcięła go od pociech na kilka miesięcy. Od tego czasu mógł się z nimi widywać tylko w towarzystwie psychologa. To był dla niego cios, ale też motywacja. W końcu zdecydował się na terapię, ale na uratowanie rodziny nie było już szans.

Dziś, kiedy udało mu się wyjść z nałogu, znów może widywać się dzieciakami.

Troszczymy się o siebie nawzajem, dbamy o naszą rodzinę i oboje dążymy do tego samego celu. – zdradziła Jolie w rozmowie z Vanity Fair.

Relacje na tyle się polepszyły, że aktor odwiedza Angelinę i dzieci w ich domu. We wtorek paparazzi sfotografowali go, jak pędził do swoich pociech na motorze. Spotkanie miało miejsce w oddalonej o kilka kilometrów willi Jolie. Zza szyby w kasku rysował się szeroki uśmiech. Widać, że spotkania z bliskimi sprawiają aktorowi mnóstwo radości.

Ile czasu gwiazdor spędził z rodziną? Według doniesień amerykańskich tabloidów co najmniej 6 godzin. Po tym czasie Brad znów był widziany przed swoim domem.


Brad Pitt w drodze do Angeliny i dzieci

Brad Pitt w drodze do Angeliny i dzieci

Brad Pitt w drodze do Angeliny i dzieci

Brad Pitt w drodze do Angeliny i dzieci

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta żyły w patologii?

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta żyły w patologii?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×