Anna Powierza przyłapana ze swoją śliczną córką! Helenka to jej mały klon!

Anna Powierza pokazała córkę

Anna Powierza pokazała córkę

Jak wygląda córka Anny Powierzy?

Anna Powierza to nie tylko aktorka, która rozpoznawalność zdobyła rolą Czesi w Klanie. To także mama, która wychowuje córeczkę Helenkę. Trzeba przyznać, że dziewczynka rośnie na piękną kobietę, czego dowodem mogą być ostatnie zdjęcia zrobione przez paparazzi.

Nie da się ukryć, że ostatnie lata nie były najlepsze dla aktorki. Nie dość, że gwiazda zmagała się z chorą tarczycą, to musiała także zmierzyć się z samotnym macierzyństwem. Okazuje się, że w tym czasie lekarstwem na całe zło był uśmiech jej córeczki Helenki. Nic dziwnego, skoro matka z córką są w bardzo bliskich relacjach. Helenka kilka razy towarzyszyła Annie na imprezach branżowych, kradnąc serca fotografów.

Mama z córką ostatnio pokazały się wspólnie w drodze do restauracji Pink Lobster. To właśnie w tym miejscu przez cały dzień pojawiały się Anie, które w ramach imienin przypadających w czwartek, otrzymywały przeróżne upominki. Aktorka ten szczególny moment postanowiła spędzić w towarzystwie swojej córki.

Dziewczyny tego dnia wyglądały niezwykle stylowo. Ania ubrała różową bluzkę, do której założyła spodnie w paski i wysokie obcasy. Do stylizacji dopasowała dużą, wzorzystą torebkę. Helenka zaś wyglądała jak mały aniołek. Ubrana w białą, zwiewną sukienkę z szerokim wzorzystym kołnierzem niewątpliwie przyciągała uwagę.

Początkowo spotkanie z fotografami nieco onieśmieliło dziewczynkę, która próbowała schować się za mamę. Po chwili jednak się otrząsnęła i zaczęła uśmiechać się do zdjęć.

Już wiadomo po kim Helenka odziedziczyła urodę. Nie ma wątpliwości, że dziewczynka wyrośnie na wyjątkowo atrakcyjną kobietę. Tak jak jej mama.

Anna Powierza też napisała książkę o odchudzaniu! Skorzystacie z jej rad?

Anna Powierza spędziła aktywny weekend w towarzystwie przystojnego sportowca.

Gwiazdy na Charytatywnych Kulinarnych Zawodach Dziennikarzy: Daria Ładocha, Anna Powierza, Odeta Moro


Anna Powierza pokazała się z córką

Anna Powierza pokazała się z córką

Anna Powierza pokazała się z córką

Anna Powierza pokazała się z córką

Anna Powierza pokazała się z córką

Anna Powierza pokazała się z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×