WideoNie ma cienia wątpliwości. Luna mówi, czym zajmie się po przegranej na Eurowizji

Nie ma cienia wątpliwości. Luna mówi, czym zajmie się po przegranej na Eurowizji

14.05.2024 15:59

Luna z utworem "The Tower" reprezentowała Polskę podczas 68. Konkursu Piosenki Eurowizji. Choć piosenkarka nie awansowała do wielkiego finału, zamierza dalej rozwijać swoją muzyczną karierę. Myśli nawet o kooperacji z którymś z eurowizyjnych artystów.

Luna wystąpiła podczas pierwszego eurowizyjnego półfinału (7 maja), reprezentując nasz kraj z piosenką "The Tower". Chociaż ostatecznie nie udało jej się awansować do finału, to gdy w niedzielę 12 maja wróciła do Polski, na lotnisku została przywitana przez fanów jak wielka zwyciężczyni. W wywiadzie dla Jastrząb Post zdradziła, jak widzi swoją przyszłość.

Luna po Eurowizji: "Zyskałam bardzo dużo"

W związku z tym, że Luna nie awansowała do wielkiego finału podczas tegorocznej edycji Eurowizji, wiele osób zaczęło się zastanawiać, co dalej z jej karierą. Piosenkarka nie ma jednak co do tego żadnych wątpliwości.

Teraz wracam do pracy nad moim drugim albumem, który już jest na finiszu. Niebawem ukaże się też mój kolejny singiel, więc się bardzo cieszę, bo mimo że nie dostałam się do tego finału, to zyskałam bardzo, bardzo dużo fanów i publiki zagranicznej, która odkryła moją muzykę, moją energię, przesłanie — wyznała z dumą młoda artystka.

Luna o hejcie po Eurowizji

Piosenkarka została również zapytana o to, czy po ogłoszeniu wyników podczas pierwszego półfinału, otrzymała wsparcie, którego oczekiwała:

Dostałam bardzo dużo wsparcia, za co jestem ogromnie wdzięczna. Natomiast po samym werdykcie, starałam się nie spędzać czasu w social mediach i odstawić komentarze na ten temat na bok, bo nie chciałam podważać tego, jak razem z teamem czuliśmy się, gdy zeszliśmy ze sceny zaraz po występie.

Zamiast przejmować się krytyką, wokalistka zdecydowała więc, że wyciągnie z wyjazdu na Eurowizję 2024 najwięcej pozytywów, jak tylko może.

Poznałam bardzo dużo ciekawych artystów, z którymi myślę, że może zacznę współpracę. Kiedy to będzie, nie wiem, ale na pewno coś się z tego narodzi. Bardzo się zaprzyjaźniliśmy, nie tylko czysto ludzko, lecz także i artystycznie — podsumowała tajemniczo Luna.

Czy to znaczy, że artystka szykuje dla nas jakąś niespodziankę? Czekacie na nową muzykę od Luny?

Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także