Szukaj

Jarosław Bieniuk świętuje razem z nową ukochaną. Powód wielu zaskoczy. Nie zabrakło zdjęć

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk został oznaczony na apetycznym zdjęciu na profilu swojej nowej partnerki. Zuzanna Pactwa zaproponowała mu nietypową randkę i kolacje prosto z Ameryki.

Jarosława Bieniuka od jakiegoś czasu spotyka się z Zuzanną Pactwą. Po raz pierwszy o ich relacji kolorowa prasa donosiła w drugiej połowie wakacji. Ich związek ma być na tyle poważny, że były piłkarz już przedstawił ją swoim dzieciom, które podobno bardzo ją polubiły.

Te od razu ją polubiły. Córka Jarka, która wkroczyła w świat mediów, jest zachwycona Zuzanną — donosiło Na żywo.

Sami zainteresowani na temat swojej relacji nie wypowiadają się. Pactwa pojawiła się na 18. urodzinach Oliwii Bieniuk. Dziewczyna jest nią zafascynowana, co nie może za bardzo dziwić, bo sama idzie w show-biznes, w którym Zuzanna już z sukcesem zaistniała. Później sieć obiegły zdjęcia, na których para nie szczędzi sobie czułości.

Ich uczucie kwitnie. Paparazzi co jakiś czas dostarczają zdjęć z randek. Bieniuk i Pactwa lubią czas spędzać aktywnie. Niedawno wybrali się na rowery z synem Jarka. Zuzanna zaraziła także partnera swoją pasją i były piłkarz, zaczął pobierać lekcje jazdy konnej.

W czwartek okazało się, że modelka celebruje amerykańskie Święto Dziękczynienia. Zdjęciem podzieliła się w sieci.

Jarosław Bieniuk z partnerką – kolacja z okazji Święta Dziękczynienia

Na profilu Zuzanny pojawiło się apetyczne zdjęcie, na którym oznaczony jest Jarosław Bieniuk. Nie może znaczyć to nic innego, że i on weźmie udział w uczcie, którą widać na fotografii. Pactwa postanowiła celebrować ulubione święto Amerykanów. Z tej okazji przygotowała tradycyjnego indyka, który wygląda bardzo apetycznie. Zresztą cały stół jest zastawiony frykasami, na których widok aż cieknie ślinka.

To dosyć nietypowa randka, bo Święto Dziękczynienia, to dzień, który jest ważny jedynie za oceanem i jest związany z historią Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy USA je bardzo lubią, bo jest ono celebrowane przez wszystkich, tylko ze względu na przynależność do narodu – nie jest związane z religią, pochodzeniem, poglądami.

Pactwa i Bieniuk już zresztą przyzwyczaili nas, że nie dla nich typowe randki. Jak już pisaliśmy – wolą czynnie spędzać czas, albo jak widać, dosyć nietypowo.


Zuzanna Pactwa urządziła Święto Dziękczynienia

Zuzanna Pactwa urządziła Święto Dziękczynienia

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa spędzili rodzinne południe. Towarzyszył im Janek

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa spędzili rodzinne południe. Towarzyszył im Janek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×