NewsyJarosław Bieniuk świętuje trzecią rocznicę związku. "Sytuacja mnie zaskoczyła". Co za słodkie ujęcie!

Jarosław Bieniuk świętuje trzecią rocznicę związku. "Sytuacja mnie zaskoczyła". Co za słodkie ujęcie!

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa
Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa
22.07.2023 15:20, aktualizacja: 22.07.2023 18:08

Jarosław Bieniuk nie sądził, że jeszcze się zakocha. Choć znał Zuzannę Pactwę 20 lat, to bardzo długo nie myślał o niej w kategorii partnerka, tym bardziej, że kobieta mieszkała w USA. Gdy przeprowadziła się do Polski, zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Teraz świętują kolejny rok bycia razem.

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa - historia miłości

Były piłkarz nie ukrywa, że znał swoją ukochaną od 20 lat, gdy wreszcie serce zabiło mu przy niej mocniej.

Nie mieliśmy ze sobą kontaktu przez kilkanaście lat. Ja miałem tutaj swoje życie, a Zuza przez 10 lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie prowadziła swoje. Kilka lat temu odnowiliśmy znajomość on-line i czasem pisaliśmy do siebie. Dopiero gdy dwa i pół roku temu przyjechała do Polski, spotkaliśmy się ponownie "w realu" i... tak już tu została. Szybko zrozumiałem, że jestem zakochany, i zacząłem się zastanawiać, jak to wszystko pogodzić, jak zbudować nasze życie - mówił Jarosław Bieniuk w wywiadzie dla Vivy.

Także Zuzanna, choć szybko została zauroczona, zastanawiała się, jak poukładać ich dwa odmienne systemy życia. Kobieta nie miała bowiem rodziny, mogła swobodnie podróżować i spontanicznie podejmować decyzje. Jarosław zaś wychowywał dzieci, miał dom i był bardzo zorganizowany. Okazało się, że dla miłości można pogodzić te dwa światy.

Połączyło nas więc to, czego nam samym brakowało, a było w tej drugiej osobie. Jarkowi brakowało oddechu, a mi... Cóż, brakowało mi kogoś, kto by sprowadzał mnie na ziemię - wyznała Pactwa.

Jarosław Bieniuk świętuje rocznicę związku

Para od razu świetnie potrafiła się porozumieć, potrafili godzinami rozmawiać i razem się śmiali, jak opowiedzieli w szczerym wywiadzie dla Vivy. Jarosław Bieniuk wyznał, że zanim odnowił kontakt z Zuzanną, tracił już nadzieję na to, że będzie mógł tworzyć związek, zanim dzieci nie podrosną.

Zakochani szybko zaczęli być ze sobą i do dziś udowadniają, że nigdy nie zależy tracić nadziei na miłość. Zuzanna świetnie dogaduje się z dziećmi Jarka, ma wspaniały kontakt z Oliwią. I, jak widać, na zdjęciach, są coraz bardziej szczęśliwi.

Czego życzycie parze w tym wyjątkowym dniu?

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk - Polsat SuperHit Festiwal 2021
Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk - Polsat SuperHit Festiwal 2021
Jarosław Bieniuk
Jarosław Bieniuk
Jarosław Bieniuk w okularach
Jarosław Bieniuk w okularach
Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa
Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa
Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk
Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk
Oliwia Bieniuk i Zuzanna Pactwa w bikini
Oliwia Bieniuk i Zuzanna Pactwa w bikini
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także