Szukaj

Tytuł najfantazyjniej ubranej panny młodej otrzymuje Zosia Ślotała. Na ślubie miała kombinezon, a na poprawinach? Ale kreacja!

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała niedawno wzięła ślub. W poniedziałek w mediach społecznościowych dodała post, w którym pochwaliła się zdjęciem z poprawin. Stylistka postawiła na bardzo oryginalną kreację. Jaką?

Zosia Ślotała, po czterech latach znajomości, na początku sierpnia 2019 roku, przyjęła oświadczyny Kamila Haidara. Ruszyły przygotowania do ślubu i wesela, o których sami zainteresowani nie mówili zbyt dużo. Stylistka w rozmowie z Jastrząb Post na długo przed uroczystością zdradziła jedynie:

To będzie bardzo prywatna ceremonia, absolutnie nie chcę angażować w to mediów. Jak już się wydarzy, to podzielimy się wesołą nowiną, ale to jest taki czas, gdzie chcemy spędzić z naszymi przyjaciółmi, żeby każdy czuł się komfortowo – wyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Zosia i Kamil zalegalizowali swój związek kilka dni temu. Wypowiedzieli „tak” w Łazienkach Królewskich. Następnie zaprosili gości na przyjęcie weselne do restauracji Belvedere. Panna młoda miała na sobie oryginalny kombinezon. Jak udało się nam dowiedzieć, młodej parze towarzyszyło 20 osób, wśród których znalazła się bliska rodzina i przyjaciele. Wśród nich nie zabrakło Bernadetty Bachledy-Curuś, która pokazała eleganckie wnętrza. Było bardzo luksusowo.

Zosia Ślotała pochwaliła się poprawinami

Ślotała kolejne zdjęcie związane z jej weselem opublikowała w sieci w poniedziałkowe popołudnie. Tym razem zdradziła, jak wyglądały poprawiny. Okazuje się, że nowożeńcy wraz z przyjaciółmi bawili się w górach, a dokładniej w Zakopanem. Ubrali się w tradycyjne stroje, czym stylistka pochwaliła się na Instagramie.

Jak poprawiny to tylko po GÓRALSKU! Cudowny wieczór z przyjaciółmi w @goralskatradycja i mój ostatni raz w białej spódnicy, którą mogą nosić tylko Panny… jest już schowana i czeka na Ranię!! Od jutra powrót do rzeczywistości — podkreślała w opisie pod zdjęciem.

Stylizacje i klimat zdjęcia bardzo przypadły do gustu internautom. W komentarzach piszą:

  • Pięknie wyglądasz, tak dostojnie, a spódnice schowaj koniecznie dla córki, będzie wyglądać cudnie.
  • Gratulacje Pani Zosiu oraz Panie Kamilu!tak prosto z serca cieszymy się:-)pozdrawiamy z gór mniejszych, ale również zacnych…z Jeleniej Góry.
  • Wyglądacie fantastycznie. Całusy, pomyślności i niech się darzy.

A Wam jak się podobają poprawiny w takim stylu?


Zosia Ślotała pochwaliła się poprawinami

Zosia Ślotała pochwaliła się poprawinami

Zosia Ślotała wzięła ślub

Zosia Ślotała wzięła ślub

Kamil Haidar i Zosia Ślotała

Kamil Haidar i Zosia Ślotała

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×