Jerzy Zelnik przyznaje: „Moja żona usunęła ciążę. Nie boję się mówić o prawdzie”

Jerzy Zelnik o aborcji żony

Jerzy Zelnik o aborcji żony

Żona Jerzego Zelnika dokonała aborcji

Sympatie polityczne tego aktora znane są już od dawna. Jerzy Zelnik, bo o nim mowa, nie kryje się z tym, że wspiera PiS. Można go było spotkać na różnego rodzaju wiecach, aktywnie udzielał się też w czasie kampanii wyborczej. Nie obyło się także bez słynnej już afery z listą Zelnika.

Zobacz: Olgierd Łukaszewicz przerwał milczenie. Wypowiedział się na temat „listy Zelnika”, na której pojawiło się jego nazwisko  

Aktor napisał niedawno książkę. Postanowił opowiedzieć w niej o swojej przeszłości. Okazuje się, że Urszula, żona Jerzego Zelnika wiele lat temu usunęła ciążę.

To było w 1968 roku, wtedy nikt nie zdawał sobie sprawy, jak to naprawdę wygląda. Myśmy wszyscy sobie myśleli, że w takim stadium ciąży to jeszcze nie jest dziecko. Nie boję się mówić o prawdzie. Prawda zawsze nas wyzwoli. Jeśli mam tym wyznaniem w jakiś sposób pomóc ludzkości, to mówię o tym dla dobra innych. Skoro sam popełniłem błąd i skoro sam tego żałuję – mówi w rozmowie z Faktem

Aktor przyznał też, że ani on, ani żona nie wyobrażali sobie konsekwencji tego zabiegu. Potem przez lata starali się o kolejne dziecko i udało się, a Mateusz Zelnik ma dziś 35 lat.

Zobacz: Anna Jantar miała dokonać aborcji? Szokujące informacje z życia gwiazdy opowiedział jej przyjaciel

Żona Jerzego Zelnika dokonała aborcji

Żona Jerzego Zelnika dokonała aborcji

Jerzy Zelnik przyznaje, że jego żona dokonała aborcji

Jerzy Zelnik przyznaje, że jego żona dokonała aborcji


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×