Walentynki: Najpiękniejsze polskie pary bez ślubu. Mało kto wie, że oni nie są małżeństwem

Znane pary bez ślubu

Znane pary bez ślubu

Ślub nie jest gwarantem stabilnego związku. Doskonale wiedzą o tym pary, które są ze sobą od lat, a do pełni szczęścia nie potrzebują składania przysięgi małżeńskiej przed ołtarzem. Oto najpiękniejsze związki w polskim show-biznesie.

Walentynki, to dzień, który wszyscy chętnie obchodzą. Gwiazdy już od samego rana chwalą się romantycznymi prezentami i niespodziankami. Niezależnie od tego, jak długo są w związku, 14 lutego nie szczędzą sobie czułości. Niektóre z nich od lat żyją w nieformalnych związkach. Sprawdziliśmy, które gwiazdy nie zdecydowały się na ślub.

Maja Ostaszewska i Michał Englert

Maja Ostaszewska poznała Michała Englerta podczas prac nad filmem Solidarność, solidarność. Jej partner jest znanym operatorem i scenarzystą. Aktorka wcielała się w jedną z głównych ról i od razu wpadła mu w oko. Sama odwzajemniała uczucie mężczyzny, jednak na planie pracowali z ówczesną żoną Englerta, Małgorzatą Szumowską. Miłość jednak przezwyciężyła wszystko. Michał rozwiódł się z Małgorzatą i założył rodzinę z Mają. Po kilku latach zostali rodzicami, jednak jak dotąd nie zdecydowali się na ślub.

Maja Ostaszewska i Michał Englert

Maja Ostaszewska i Michał Englert

Anna Wyszkoni i Maciej Durczak

Maciej Durczak jest jednym z najbardziej znanych menedżerów gwiazd. Od 2003 roku współpracuje z Anną Wyszkoni. Parą zostali w 2004 roku, gdy wokalistka rozwiodła się z mężem, Adamem Pigułą. Przez cały ten czas u jej boku był Maciej, który wspierał ją w najgorszych momentach, w tym podczas walki z rakiem tarczycy. Razem są od 17 lat i choć w mediach często przewija się temat ich ślubu, jak na razie nie zdecydowali się na powiedzenie sobie sakramentalnego tak.

Anna Wyszkoni i Maciej Durczak

Anna Wyszkoni i Maciej Durczak

Otylia Jędrzejczak i Paweł Przybyła

Otylia Jędrzejczak poznała Pawła Przybyłę przez wspólnych znajomych. Oboje łączy pasja do sportu – mężczyzna jest koszykarzem. Już od początku znajomości świetnie się rozumieli, a narzeczony pływaczki wspierał ją w najtrudniejszych momentach życia. Choć są zaręczeni i wychowują dwoje dzieci, na razie nie planują ślubu.

Otylia Jędrzejczak i Paweł Przybyła

Otylia Jędrzejczak i Paweł Przybyła

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

Magdalena BoczarskaMateusz Banasiuk poznali się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Od razu między nimi zaiskrzyło, choć bliscy nie wróżyli im wspólnej przyszłości. Miłość okazała się silniejsza i dzisiaj para wspólnie wychowuje syna Henryka. Są dowodem na to, że bez ślubu też można stworzyć fantastyczny związek.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski

Tamara ArciuchBartek Kasprzykowski poznali się na planie serialu Halo Hans! Po raz pierwszy spotkali się w taksówce, którą jechali na konferencję prasową dotyczącą serialu. Ich związek od początku nie należał do łatwych, ponieważ stale zarzucano im, że rozwiedli się z poprzednimi partnerami z powodu romansu. W 2009 roku para doczekała się swojego pierwszego dziecka, Michała. Dopiero w 2010 roku zaczęli wspólnie pokazywać się na salonach. W mediach często spekulowano, że para przechodzi poważny kryzys, jednak oni na każdym kroku udowadniali, że ich relacji nic nie zagraża. Doczekali się również drugiego dziecka, córeczki Nadii.

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski – Powitanie lata z Raffaello 2018

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin poznała Marka Kujawę w trakcie wakacji, które spędzała na wyspie Rodos. Gwiazda w wywiadzie udzielonym dla Gali zdradziła, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie:

To był wrzesień, pusto na plaży, bardzo dużo panów, bardzo mało pań. Dosyć szybko zyskałyśmy grono kolegów, wśród nich był Marek. Zwróciłam na niego uwagę, bo potraktował mnie nietypowo, tak trochę chłodno, a zupełnie czego innego oczekiwałam.

Nic nie wskazywało na to, że zostaną parą, zwłaszcza po tym, jak Marek nie chciał jej pomóc wnieść ciężkiego plecaka, twierdząc, że skoro jest walczącą feministką, to powinna radzić sobie sama. Przekomarzanie się przy świadkach sprawiło, że między nimi zaiskrzyło, a podczas kolejnego spotkania ceniony warszawski prawnik już doskonale wiedział, że to z dziennikarką TVN i bizneswoman planuje spędzić kolejne lata swojego życia:

Marek spojrzał wtedy na mnie i powiedział: Czy wiesz, że ja zmienię Twoje życie? Pomyślałam sobie wtedy: „Co to w ogóle za facet? Ale to, co powiedział, okazało się prawdą – wyjawiła Rusin w wywiadzie dla Gali.

Dziennikarka jest w związku z prawnikiem od dziesięciu lat. Uważani są za jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Mimo mijającego czasu nadal są w sobie zakochani tak jak na początku. Obecnie mieszkają na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim.

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Joanna BrodzikPaweł Wilczak poznali się w 2002 roku na planie serialu Kasia i Tomek. Po tym, jak aktorka rozstała się z Bartkiem Świderskim, zaczęli spotykać się również poza planem zdjęciowym. W 2004 roku na jaw wyszło, że są razem i przez lata tworzyli zgraną parę. W 2007 roku poinformowali media, że zostaną rodzicami. 2 lipca 2008 roku na świat przyszły bliźnięta: Jan i Franciszek. Choć w ubiegłym roku głośno było o kryzysie w ich relacji, wszystko wskazuje na to, że udało im się go przezwyciężyć.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu Pan T.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu Pan T.

Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz

Grażyna Wolszczak poznała Cezarego Harasimowicza zaraz po maturze, jednak ich drogi szybko się rozeszły. Założyli własne rodziny i nie myśleli o sobie. Ich drogi zeszły się ponownie na planie filmu Dondula, gdzie Wolszczak grała Cygankę. W tym samym formacie grał Cezary, który walczył z przyjacielem o jej uczucia.

Ponownie spotkali się po śmierci męża aktorki, Marka Sikory. W tym trudnym czasie aktor wysłał jej SMS-a z pozdrowieniami i tak od słowa do słowa, doszło do tego, że poszli na randkę. Krótko po tym zamieszkali razem i mimo wielu kłótni, nie potrafią bez siebie żyć.

Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz

Czy Waszym zdaniem ślub jest potrzebny do tego, by scementować związek?


Maja Ostaszewska i Michał Englert

Maja Ostaszewska i Michał Englert

Julia Kamińska i Piotr Jasek

Julia Kamińska i Piotr Jasek

Anna Wyszkoni i Maciej Durczak

Anna Wyszkoni i Maciej Durczak

Komentarze

 • emilia pisze:

  widać, że to prawdziwa miłość

 • laura pisze:

  mam 24 lata i wyglądam gorzej, niż Kinia

 • magda pisze:

  ale Kinia jest urocza!

  • Marcin pisze:

   “Wczoraj w ORMO, dziś z Platformą
   W III RP dawna przynależność do ORMO pozostaje sprawą wstydliwą, czego dowodem jest choćby skandowane na opozycyjnych manifestacjach: „Byłeś w ZOMO, byłeś w ORMO, teraz jesteś za Platformą”.
   Do ORMO należał także ojciec Kingi Rusin. Paweł Rusin zapisał się do tej służby w 1967 r., niedługo przed Marcem ’68. Jednocześnie był pracownikiem central handlu zagranicznego i aktywnie działał w PZPR. Jej ojciec ślubował jak inni ormowcy, że ze wszystkich sił będzie bronić ludowej ojczyzny przed „zakusami wrogów”. Przysiągł też „systematycznie podnosić poziom wyszkolenia ideologicznego i wojskowo-milicyjnego”.

 • ola pisze:

  jaka ładna para

 • Gość pisze:

  Kinga i Marek wyglądają na idealną parę

 • Gość pisze:

  Nie chciałabym mimo wszystko iść w ich ślady!!

  • Gość pisze:

   Ja tez To bylaby porazka zyciowa dla mnie ale czasem nie przewidzisz co tej drugiej polowie odbije

 • Gość Halina art rekus@gmail.com pisze:

  Piękne pary szczęście maluje na twarzach uśmiechy radości po cichu marzę o takim związku tylko czy dożyję i spotkam prawdziwą miłość

 • Gość pisze:

  Rusin szczególnie piękna

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×