Żaden polski artysta na Eurowizji nie miał takiego wsparcia jak Monika Kuszyńska. TVP wpadło na pomysł wypromowania jej piosenki za granicą

Monika Kuszyńska akcja Vote4Monika

Monika Kuszyńska akcja Vote4Monika

 

Za równy miesiąc dowiemy się czy Monika Kuszyńska z balladą „In the name of love” porwała widzów Eurowizji. Zanim jednak nasza reprezentantka wyleci do Austrii, aktywnie promuje piosenkę na zagranicznych imprezach związanych z wydarzeniem. W ubiegłym tygodniu wokalistka wystąpiła w Rydze, dzisiaj zaśpiewa w Amsterdamie. Być może w ten sposób jej szanse na zwycięstwo chociaż trochę wzrosną.

 

Przypomnijmy, że aktualnie bukmacherzy nie wróżą Polce nawet szansy na awans do finału. Z tej okazji TVP postanowiła wesprzeć Monikę i zorganizowała akcję internetową inspirowaną popularnym splashem.

 

Zadanie polega na tym, żeby zrobić zdjęcie z sercem – motywem przewodnim Eurowizji, a następnie umieścić je na Facebooku z hasztagiem „#vote4monika”. To jednak nie koniec, bo wraz z dodaniem wpisu obowiązkowo należy nominować znajomych, którzy powinni powtórzyć tę samą czynność.

 

Telewizja Publiczna wierzy, że w ten sposób zainteresowanie „In the name of love” wzrośnie, a Monika nie tylko awansuje do ścisłego finału, ale też wygra konkurs. Nasz optymizm jest nieco mniejszy, ale oczywiście trzymamy kciuki i zachęcamy do wspierania Kuszyńskiej. Agata Młynarska służy przykładem:

 

Vote4Monika Jak głosować na Monikę Kuszyńską na Eurowizji

Vote4Monika Jak głosować na Monikę Kuszyńską na Eurowizji

 

Fotografia: AKPA

Fotografia: AKPA

 

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×