Agustin Egurrola udostępnił pierwsze zdjęcie z planu „You Can Dance”. Brat Rozenek skradł całą uwagę

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola

You Can Dance wraca na ekrany telewizorów. Agustin Egurrola, który jest jednym z jurorów, udostępnił  pierwsze zdjęcie z planu. Internauci są zachwyceni.

You Can Dance przez dziewięć sezonów gościło na antenie TVN-u. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy tancerzy, którzy stawali do walki zwycięstwo. Po raz ostatni ich zmagania można było oglądać w 2016 roku. Wówczas bezkonkurencyjny okazał się Stefano Silvino, który pokonał innych uczestników i wygrał show.

Program powraca po pięciu latach przerwy. Nowe odcinki zostaną wyemitowane na antenie TVP. Stacja wprowadziła kilka istotnych modyfikacji. Zmieni się m.in. nazwa, która od teraz brzmi You Can Dance – Nowa generacja. Z kolei na castingach, które rozpoczną się w czerwcu, będą mogły wystartować dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Na najlepszego tancerza, oprócz tytułu zwycięzcy, czeka też czek na 100 tysięcy złotych.

You Can Dance w TVP. Agustin Egurrola opublikował zdjęcie z planu

W środowym wydaniu Pytania na śniadanie ujawniono, że nowy program TVP poprowadzi jedna z czołowych gwiazd wspomnianej telewizji, Ida Nowakowska. Przedstawiono też jurorów, którymi w nadchodzącej edycji będą: Agustin Egurrola, Misha Kostrzewski oraz Klaudia Antos (więcej na temat tancerki piszemy tutaj).

W czwartek Egurrola pochwalił się na Instagramie pierwszym zdjęciem z planu. Tancerz, który jest ubrany w elegancki garnitur, pozuje w towarzystwie pozostałych oceniających. Obok niego stoi Klaudia, która ma na sobie przyciągającą spojrzenia sukienkę. Na zdjęciu znajduje się też brat Małgorzaty RozenekMisha, który postawił na rockową stylizację. Zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych oceniających.

Jak zdradził Agustin w opisie, jest to ich pierwsze wspólne zdjęcie. Ujawnił też, że w piątek rusza casting. Chętne osoby będą więc walczyć o to, by wziąć udział w tanecznym show:

Nasze pierwsze wspólne zdjęcie. Zaczynamy @youcandancetvp. Jutro pierwszy casting !!! Trzymajcie kciuki!  @michakostrzewski @klaudiaantos Jedzieeeeeemy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agustin Egurrola (@agustinegurrola)

Internauci nie pozostawili tego wpisu bez reakcji. W komentarzach podkreślają, że już odliczają dni do premiery nowych odcinków You Can Dance: 

  • Kiedy wstępnie premiera? Klaudia jako juror będzie ciekawie. Nie mogę się doczekać, będzie pięknie.
  • Trzymam kciuki!
  • Nareszcie. Już nie mogę się doczekać!

Będziecie oglądać nowe show TVP?


Agustin Egurrola pochwalił się zdjęciem z planu You Can Dance

Agustin Egurrola pochwalił się zdjęciem z planu You Can Dance

Agustin Egurrola - Finał Dance Dance Dance 3

Agustin Egurrola - Finał Dance Dance Dance 3

Joanna Jędrzejczyk, Agustin Egurrola, Ida Nowakowska - Finał Dance Dance Dance 3

Joanna Jędrzejczyk, Agustin Egurrola, Ida Nowakowska - Finał Dance Dance Dance 3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×