„You Can Dance”: Trzeci juror ujawniony. Jednak to nie Ida Nowakowska. Ten wybór może być sporym zaskoczeniem

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Wielkie show You Can Dance po latach wraca na antenę. W Pytaniu na śniadanie poinformowano, kto będzie oceniać występy uczestników. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, trzecim jurorem nie została Ida Nowakowska. Kogo więc wybrano?

Program You Can Dance przez wiele lat był wielkim hitem stacji TVN. Na castingi do show wyławiającego taneczne talenty przybywały prawdziwe tłumy, które chciały zaprezentować swoje umiejętności przed jury i publicznością. Talent show stał się trampoliną dla wielu osób, które już na dobre znalazły swoje miejsce w show-biznesie. Dzięki niemu na ekranie od wielu lat możemy oglądać Idę Nowakowską, a także Agustina Egurrolę.

Program przestał być emitowany w 2016 toku, a od kilku tygodni wiadomo, że pojawi się on ponownie, jednak tym razie na antenie TVP. Stacja wprowadziła kilka zmian. Tym razem zostanie wyemitowany pod nazwą You Can Dance – Nowa generacja, a w castingach do programu, które rozpoczną się już w czerwcu, będą mogły wziąć udział jedynie dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Wiadomo już także kto zasiądzie za jurorskim stołem oraz kto poprowadzi program.

You Can Dance – nowa generacja: jury i prowadząca

Publiczny nadawca już od jakiegoś czasu odnosi sukcesy związane z kolejnymi talent shows. Najpierw wielkim sukcesem okazał się program Dance Dance Dance, gdzie swoje zdolności na parkiecie mogły pokazać znane gwiazdy. Teraz TVP postanowiło iść za ciosem i reaktywować format You Can Dance.

Stacja bardzo długo jednak milczała na temat tego, kto pojawi się za jurorskim stołem oraz kto poprowadzi nowy format. Już od jakiegoś czasu krążyły plotki o tym, że w roli jurora pojawi się brat Małgorzaty Rozenek, czyli Misha Kostrzewski. Pierwsze nieoficjalne informacje mówiły też, że zatrudnienie w show znajdą także Agustin Egurrola i Ida Nowakowska.

Okazuje się także, że to tego zacnego grona dołączy również Klaudia Antos i to ona razem z Agustinem i Mishą będzie oceniała występy młodych talentów. Format poprowadzi natomiast jedna z największych gwiazd TVP, czyli świeżo upieczona mama – Ida Nowakowska.

Kim jest Klaudia Antos jurorka You Can Dance – nowa generacja?

Klaudia Antos pochodzi z niewielkiej miejscowości Brzeźnica znajdującej się w okolicach Krakowa. Swoją przygodę z tańcem zaczęła jako mała dziewczynka. Gdy miała zaledwie 9 lat, rozpoczęła pierwsze treningi i od tamtej pory cały czas szlifuje swoje umiejętności. W ostatnim czasie jej kariera zdecydowanie nabiera tempa. Kilka lat temu wzięła udział w programie You Can Dance, co zaprowadziło ją aż na finał Super Bowl, czyli jednego z najważniejszych wydarzeń sportowo-rozrywkowych na świecie, gdzie tańczyła u boku samej Jennifer Lopez. To ogromne wyróżnienie było przełomem w jej karierze.

Nasze przygotowania trwały 2 miesiące. Intensywne 2 miesiące prób, po 10 godzin dziennie. J.Lo była z nami codziennie, więc już teraz możesz sobie wyobrazić, jaka więź była między nią a nami. Jest jedną z najbardziej pracujących i wymagających osób, jakie poznałam w całym swoim życiu. Wie jak pracować, aby show było na jak najwyższym poziomie, dlatego wymagała od nas też najlepszego -opowiadała o swoim występie w rozmowie z Galą.

Tancerka w 2018 roku wyjechała z Polski, by wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez najlepsze szkoły tańca. Millennium Dance Complex oraz The Playground LA. Tam pokazała się z jak najlepszej strony i spodobała się choreografom, dzięki czemu mogła liczyć na wiele zawodowych propozycji. Już jesienią zobaczymy 23-latkę w roli jurorki w programie You Can Dance – Nowa generacja.

Poniżej możecie zobaczyć występ Klaudii na Super Bowl.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KLAUDIA ANTOS (@klaudiaantos)

 


Klaudia Antos na finale Super Bowl z J.Lo

Klaudia Antos na finale Super Bowl z J.Lo

Klaudia Antos na finale Super Bowl z J.Lo

Klaudia Antos na finale Super Bowl z J.Lo

Klaudia Antos na finale Super Bowl z J.Lo

Klaudia Antos na finale Super Bowl z J.Lo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×