Brat Małgorzaty Rozenek dostał pracę w telewizji! Został główną gwiazdą wielkiego hitu

Małgorzata Rozenek, Misza Kostrzewski

Małgorzata Rozenek, Misza Kostrzewski

Brat Małgorzaty Rozenek dostał pracę jurora w programie TVP. Misza Kostrzewski dołączył do obsady hitowego formatu. Będzie jedną z nowych czołowych gwiazd stacji.

Małgorzata Rozenek od lat robi furorę w mediach. Jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd TVN, która na swoim nazwisku zbudowała istne imperium. Wydaje książki, gra w filmach, jest influencerką, a od niedawna sprawdza się w roli projektantki. Jej talent doceniło już spore grono klientek. Ponad 23 tysiące osób śledzi konto Mrs. Drama na Instagramie, na którym dzieli się opiniami na temat poszczególnych produktów.

Nazwisko Rozenek działa na widzów jak magnes i prawdopodobnie dlatego TVP zdecydowała się wykorzystać rozpoznawalność gwiazdy konkurencji przy promocji swojego nowego formatu. Według ustaleń Pudelka do obsady jednego z najpopularniejszych shows w historii polskiej telewizji dołączy Misza Kostrzewski, czyli brat prezenterki.

Nad urodą Miszy od dawna rozpływają się internautki. Jest dobrze zbudowany i bardzo przystojny. Fanki Małgorzaty dostrzegły w nim podobieństwo do Brada Pitta. Uroda z pewnością ułatwi mu start w show-biznesie.

Brat Małgorzaty Rozenek jurorem w programie TVP

Telewizja Polska już kilka tygodni temu poinformowała, że w jesiennej ramówce rusza z kolejnym tanecznym show. Po wielkim sukcesie programu Dance Dance Dance, który doczekał się już trzech edycji, TVP postanowiło iść za ciosem i zdecydowało się na kolejny podobny format. Tym razem będzie to reedycja You Can Dance, które do tej pory było emitowane na antenie TVN. Ostatnie odcinki można było zobaczyć w 2016 roku, a już w jesiennej ramówce mają pojawić się u publicznego nadawcy.

Castingi ruszają już od 9 czerwca, a młodzi adepci tańca będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w największych miastach w Polsce. Na zwycięzcę show czeka nagroda w wysokości 100 tys. złotych.

Nie pojawiła się oficjalna informacja na temat tego, kto poprowadzi show, ani kto zasiądzie w jury. Portal Pudelek dowiedział się jednak, że TVP zaprosiło do współpracy Miszę Kostrzewskiego. Według nieoficjalnych informacji to właśnie on ma oceniać występy młodych tancerzy razem z Agustinem Egurrolą i Idą Nowakowską.

Małgorzata Rozenek i jej brat Misza Kostrzewski

Małgorzata Rozenek i jej brat Misza Kostrzewski

Kim jest Misza Kostrzewski?

Misza Kostrzewski ma 48 lat i jest absolwentem szkoły baletowej i mieszka we Francji. Aktualnie jest choreografem oraz tancerzem w operze w Lyonie. Małgosia kilkukrotnie pochwaliła się swoim bratem w social mediach, a on szybko zyskał przydomek polskiego Brada Pitta.


Premiera filmu Mój Biegun - Małgorzata Rozenek z bratem

Premiera filmu Mój Biegun - Małgorzata Rozenek z bratem

Małgorzata Rozenek pochwaliła się odwiedzinami brata

Małgorzata Rozenek pochwaliła się odwiedzinami brata

Misza Kostrzewski - brat Małgorzaty Rozenek

Misza Kostrzewski - brat Małgorzaty Rozenek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×