TVP rusza z „You Can Dance”. Stacja wprowadziła znaczące zmiany. Nowy tytuł i zasady

You Can Dance w TVP

You Can Dance w TVP

TVP wprowadziła zmiany w You Can Dance. Program nie będzie kalką show, które znamy z TVN-u. Co dokładnie się zmieni?

You Can Dance to wielki taneczny hit, który przyciągał przed telewizory prawdziwe tłumy. Przez wiele lat był emitowany w stacji TVN, a na castingi do każdej kolejnej edycji zgłaszały się prawdziwe tłumy, które chciały spróbować swoich sił na parkiecie. Dzięki temu show swoje miejsce w show-biznesie znalazła między innymi Ida Nowakowska, która była uczestniczką pierwszej edycji programu, a później zasiadała w jury obok Agustina Egurroli. Za sędziowskim stołem od samego początku pojawiał się także Michał Piróg.

Ida i Agustin od jakiegoś czasu współpracują z Telewizją Polską. Tancerka i choreograf sprawdzają się w formacie tanecznym z udziałem gwiazd i obydwoje ponownie zasiadają za jurorskim stołem. Dance Dance Dance doczekało się już trzech edycji i cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością. Teraz na antenie TVP pojawi się kolejne taneczne show. Już od kilku tygodni wiadomo, że stacja rusza z własną odsłoną programu You Can Dance. Wprowadza jednak znaczące zmiany.

You Can Dance w TVP. Stacja wprowadziła znaczące zmiany

You Can Dance przestało być emitowane na antenie TVN w 2016 roku. Teraz po niemal pięciu latach TVP postanowiło reaktywować lubiane przez fanów show. Stacja zdecydowała się jednak wprowadzić zmiany. Castingi do programu mają zacząć się już w czerwcu i odbędą się w największych miastach w Polsce: Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie i Warszawie, pomiędzy 9 a 29 czerwca. Do udziału w programie mogą zgłaszać się jedynie dzieci w wieku od 8 do 13 lat.

Show będzie miało też nowy tytuł – You can dance – nowa generacja. W TVN nazywało się You Can Dance – po prostu tańcz.

Portal wirtualnemedia.pl poinformował, że na młodego zwycięzcę programu będzie czekała nagroda w wysokości 100 tys. złotych. Nadawca publiczny nie zdradził jeszcze obsady swojego show. Nie wiadomo, kto poprowadzi format, ani kto zasiądzie w jury. Zdjęcia mają być realizowane od września do października 2021.

Być może TVP powtórzy wielki sukces The Voice Kids i program z udziałem dzieci osiągnie rekordową oglądalność. TVP już zaprasza na castingi i zapowiada program.


Ida Nowakowska i Agustin Egurrola w You Can Dance

Ida Nowakowska i Agustin Egurrola w You Can Dance

Agustin Egurrola był jurorem You Can Dance emitowanym w TVN

Agustin Egurrola był jurorem You Can Dance emitowanym w TVN

Agustin Egurrola był jurorem You Can Dance

Agustin Egurrola był jurorem You Can Dance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×