TVP przejęło od TVN „You Can Dance” z Agustinem Egurrolą. Padły nazwiska reszty obsady. Same gwiazdy!

You Can Dance w TVP

You Can Dance w TVP

You Can Dance po 6 latach przerwy wraca na antenę, tyle że nie w TVN-ie. Program wyemituje TVP. Kto go poprowadzi? Kto zasiądzie w jury? Pojawiły się same znane nazwiska.

You Can Dance przez wiele lat był jednym z największych hitów stacji TVN. Na castingi do każdej edycji zgłaszały się tysiące młodych tancerzy, którzy chcieli spróbować swoich sił na parkiecie i zaprezentować się przed jury.

Na antenie TVN show było emitowane do 2016 roku. Prowadzącą program przez pierwszych pięć edycji była Kinga Rusin, później jej miejsce zajęła Patricia Kazadi. W jury przez wszystkie edycje zasiadali Agustin Egurrola oraz Michał Piróg. W ostatniej wyemitowanej serii dołączyła do nich także Ida Nowakowska, która kilka lat wcześniej była uczestniczką programu.

Teraz zarówno Ida, jak i Agustin zmienili służbowe barwy i razem pracują dla TVP. Ida jest jedną z największych gwiazd stacji i doskonale radzi sobie w roli prowadzącej Pytanie na śniadanie, prowadzi też największe imprezy okolicznościowe emitowane w Telewizji Publicznej. Teraz razem z choreografem kubańskiego pochodzenia zasiadają w jury Dance Dance Dance.

You Can Dance wraca na antenę. Program wyemituje TVP

TVP idzie jak burza i cały czas stara się poszerzać ofertę programową. Po wielkim sukcesie, jakim jest Dance Dance Dance, zdecydowano o tym, że ruszy kolejne taneczne show. Na antenę w jesiennej ramówce ma wrócić program You Can Dance, który u konkurencyjnego nadawcy cieszył się ogromnym powodzeniem.

Portal Wirtualnemedia.pl już jakiś czas temu informował, że TVP rusza z castingami do show:

Właśnie rozpoczęły się poszukiwania uczestników do „So You Think You Can Dance”. W castingu mogą brać udział uzdolnione tanecznie osoby w wieku od 16 do 30 lat. Aby zgłosić się do projektu, należy wysłać swoje zgłoszenie na stronie endemolshine.pl.

Magazynowi Party udało dowiedzieć się co nieco o obsadzie You Can Dance w TVP. Podobno prowadzącą show dla uzdolnionych adeptów tańca ma być Katarzyna Cichopek. Miejsce przewodniczącego jury pozostaje bez zmian – w tej roli, podobnie jak w poprzednich latach, mamy zobaczyć Agustina Egurrolę. Kto razem z nim zasiądzie za jurorskim stołem?

Nazwiska pozostałych jurorów nie są jeszcze znane, ale produkcja bierze podobno pod uwagę Annę Muchę i Marcina Hakiela. Propozycję z TVP dostała też ponoć Izabela Janachowska – czytamy w magazynie „Party”.

Program ma wystartować już we wrześniu. Wydaje Wam się, że tym razem show również odniesie tak duży sukces na antenie?


Agustin Egurrola był jurorem You Can Dance

Agustin Egurrola był jurorem You Can Dance

Ida Nowakowska i Agustin Egurrola w You Can Dance

Ida Nowakowska i Agustin Egurrola w You Can Dance

Agustin Egurrola w You Can Dance

Agustin Egurrola w You Can Dance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×