TVP przejmuje hit TVN-u! Agustin Egurrola największą gwiazdą show. Oto nowy król stacji

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola

TVP przejmuje kultowy program TVN-u. Tak twierdzi jeden z portali, który podaje pierwsze szczegóły. Występy uczestników podobno będzie oceniać Agustin Egurrola. 

Agustin Egurrola jest mistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich, sędziuje w profesjonalnych turniejach, a także prowadzi własną szkołę Egurrola Dance Studio. Popularność przyniosły mu programy emitowane w stacji TVN You can dance oraz Mam Talent. Prawie przez dwie dekady oceniał popisy uczestników.

Niedawno tancerz nawiązał współpracę z Telewizją Publiczną. Dołączył do ekipy programu Dance Dance Dance i wraz z Idą Nowakowską oraz Joanną Jędrzejczyk komentuje popisy uczestników. Chociaż za nami dopiero dwa odcinki, Egurrola już zapracował na miano bardzo surowego jurora. Wiadomo jednak, że nie zamierza być mniej wymagający. W rozmowie z Party przekonywał, że w swoich ocenach jest merytoryczny i taki pozostanie do końca trwania programu:

Jestem jurorem merytorycznym i będę nim do końca programu. Telewidzowie i fani oczekują profesjonalnej oceny tego, co naprawdę dobre, a co nie. Chcą skonfrontować swoje opinie z tym, co sądzą jurorzy. Taniec jest sztuką, którą doskonali się latami. Do mistrzostwa nie dochodzi się w ciągu tygodnia. Mistrzem człowiek się nie rodzi, lecz się nim staje.

Agustin Egurrola dostanie nowy program w TVP. Jaki?

Wirtualne media donoszą, że Telewizja Publiczna pracuje na formatem So You Think You Can Dance, który prawdopodobnie miałby trafić do jesiennej ramówki stacji. Portal podaje, że już ruszyły castingi, w których mogą wziąć udział profesjonalni tancerze od 16 do 30 roku życia:

Właśnie rozpoczęły się poszukiwania uczestników do „So You Think You Can Dance”. W castingu mogą brać udział uzdolnione tanecznie osoby w wieku od 16 do 30 lat. Aby zgłosić się do projektu, należy wysłać swoje zgłoszenie na stronie endemolshine.pl – czytamy na portalu.

Super Express informuje, że w jury ponowie zasiądzie Agustin Egurrola. Na ten moment sam zainteresowany nie odniósł się do tych rewelacji.

Przypomnijmy, że program You Can Dance – Po prostu tańcz! można było oglądać na antenie TVN od 5 września 2007 roku do 6 czerwca 2012 roku, a także od 2 marca 2015 do 18 maja 2016 roku. Z show było związanych kilka gwiazd. Oprócz Agustina warto wspomnieć takie nazwiska jak m.in. Kinga Rusin, Michał Piróg, Weronika Marczuk oraz Anna Mucha.

Myślicie, że show emitowane w TVP powtórzy sukces sprzed lat?


Agustin Egurrola był jurorem You Can Dance

Agustin Egurrola był jurorem You Can Dance

Agustin Egurrola był jurorem You Can Dance emitowanym w TVN

Agustin Egurrola był jurorem You Can Dance emitowanym w TVN

Agustin Egurrola był jurorem You Can Dance emitowanym w TVN

Agustin Egurrola był jurorem You Can Dance emitowanym w TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×