Szukaj

Syn Małgorzaty Rozenek pozuje z wujkiem, ale co on ma pod okiem? To musiało boleć. „Jest brat, jest zabawa”

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z rodzinnego wieczoru, który spędziła z synami i bratem, Mishą Kostrzewskim. Uwagę przyciągnął spory siniak pod okiem Tadeusza. Co się stało?

Małgorzata Rozenek w czerwcu 2020 roku powitała na świecie Henia, pierwsze dziecko Radosława Majdana. Gwiazda w krótkim czasie wróciła do  pracy. Najpierw pojawiła się na planie Projektu Lady, a potem zaczęła realizować kolejne projekty. Jakiś czas temu wystartowała z własną marką ubrań Mrs. Drama. Nad swoją autorską kolekcją pracowała równolegle nagrywając program Rozenek cudnie chudnie, w którym na oczach kamer wróciła do formy sprzed ciąży.

Gwiazda szybko odzyskała idealną sylwetkę, ale mimo to nie spoczęła na laurach. Regularnie wyciska siódme poty na macie, a swoje treningi skrupulatnie dokumentuje w sieci. Ostatnio w pracy nad sylwetką pomaga jej rower, którym przemieszcza się po Warszawie. Rozenek zdecydowała się na stylowy model za 3 tysiące złotych.

Zobacz: Rozenek podróżuje po stolicy designerską damką. Cena? Niektórzy tyle płacą za auta

Małgorzata Rozenek pochwaliła się rodzinnymi chwilami

Małgorzata Rozenek każdą wolną chwilę stara się spędzić z bliskimi, o czym co jakiś czas informuje w social mediach. Tak było m.in. w środowy wieczór, gdy w odwiedziny do gwiazdy wpadł jej brat, Misha Kostrzewski. Mężczyzna ukończył szkołę baletową i mieszka we Francji. Aktualnie jest choreografem oraz tancerzem w operze w Lyonie.

Rozenek pochwaliła się pamiątkowym zdjęciem, na którym oprócz brata Małgorzaty, pojawiają się też jej synowie: niespełna roczny Henio, 15-letni Stanisław i 11-letni Tadeusz. Uwagę przyciąga nie tylko brak makijażu na twarzy prezenterki, ale także mocny siniak pod okiem Tadzia.

Jest brat, jest zabawa. Nie ma, za to make up’u ale Tadek ma siniaka#zabawywlockdown #misha #siblings #jatomamplecy

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach komplementują urodę Małgorzaty i jej brata, a także życzą rodzinie przyjemnego wieczoru:

  • Pięknie Pani wygląda. Jest Pani otoczona samymi przystojniakami, fajnie.
  • Fajne chłopaki, widać, że macie dobry kontakt. Śliczni wszyscy jesteście.
  • Henio jaki wpatrzony w wujka, a Pani jest jak Ibisz, z każdym rokiem młodsza.

Fani nie tylko rozpływają się nad Mishą, w którym dostrzegli drugiego Brada Pitta, ale życzą też Tadeuszowi, by szybko ślad po bolesnym wypadku zniknął spod jego oka.


Małgorzata Rozenek pochwaliła się odwiedzinami brata

Małgorzata Rozenek pochwaliła się odwiedzinami brata

Tadeusz Rozenek nabawił się sporego siniaka

Tadeusz Rozenek nabawił się sporego siniaka

Małgorzata Rozenek pochwaliła się odwiedzinami brata

Małgorzata Rozenek pochwaliła się odwiedzinami brata

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×