Michał Wiśniewski nie ma taryfy ulgowej nawet dla dzieci! Xavier właśnie się o tym przekonał

Michał Wiśniewski z synem

Michał Wiśniewski z synem

Xavier Wiśniewski, chociaż przez całe wakacje mógłby odpoczywać, ciężko pracuje u swojego ojca. Michał Wiśniewski w ten sposób chce mu dać cenną lekcję. Jaką? 

O tym, że Xavier Wiśniewski pomaga znanemu tacie media donosiły już jakiś czas temu. Nastolatek asystuje Michałowi Wiśniewskiemu podczas koncertów, przez co nie tylko nabiera doświadczenia i spędza czas z ojcem, ale także zarabia własne pieniądze. Dlaczego to robi? Ponieważ Michał wie, jak ciężka jest praca i tego samego chce nauczyć swoje dzieci:

Michał chce, by zrozumiał, że na wszystko trzeba zapracować. Więc Xavier pilnuje jego spraw, dba o to, by w garderobach było wszystko, czego potrzeba – przyznaje informator Faktu. 

Syn Wiśniewskiego nadzorował m.in. przygotowania do Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Xavier nie tylko pilnował wszystkich szczegółów, ale także reprezentował lidera Ich Troje podczas kontaktów z organizatorami. Po koncercie natomiast rozdawał płyty grupy z autografem.

Teraz okazuje się, że wkrótce nastolatek  wystąpi ze swoim ojcem na jednej scenie. Xavier od dawna uczy się w szkole tańca swojej matki, Mandaryny. Michał Wiśniewski myśli więc nad tym, że jego syn może zostać jednym z tancerzy zespołu. Decyzja jeszcze jednak nie zapadła, ponieważ chłopak boi się, czy uda mu się pogodzić pracę z nauką w liceum.

Zobacz: Dominika Tajner pochwaliła się nowym mieszkaniem! Właśnie wyprowadziła się od Michała Wiśniewskiego!

Zobacz: Dominika Tajner wyjawiła kulisy rozwodu z Michałem Wiśniewskim! Wreszcie zdradziła powód rozstania: „Myślałam, że to tylko kolejny kryzys”

Zobacz: Kolejna córka Michała Wiśniewskiego zmieniła się nie do poznania! Etiennette zaszalała z fryzurą prawie jak jej ojciec!


Michał Wiśniewski z synem Xavierem All-ONS_1063765234-AAA

Michał Wiśniewski z synem Xavierem

Michał Wiśniewski z synem Xavierem All-ONS_1063765230-AAA

Michał Wiśniewski z synem Xavierem

Xavier Wiśniewski i Michał Wiśniewski przyłapani przez paparazzi

Xavier Wiśniewski i Michał Wiśniewski przyłapani przez paparazzi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×