Syn Michała Wiśniewskiego znalazł świetnie płatną pracę! Na czym zarabia nastoletni Xavier?

Michał Wiśniewski syn praca

Michał Wiśniewski syn praca

Michał Wiśniewski po rozstaniu z Mandaryną ma w dalszym ciągu świetny kontakt z dziećmi. Daje im nawet zarobić pierwsze pieniądze! Czym zajmuje się nastoletni Xavier w firmie muzyka?

Zespół Ich Troje od lat przyciąga tłumy na swoje koncertu. Mimo kilku zmian w składzie i wielkim skandalom z udziałem lidera grupy, wszyscy chętnie śpiewają ich najsławniejsze piosenki, w tym znany wszystkim refren: „Wstań, powiedz nie jesteś sam”! Michał Wiśniewski w niedzielę występował na KFPP w Opolu, gdzie nie mgło zabraknąć także tej piosenki. Na miejscu wspierał go jedyny syn, z którym gwiazdor utrzymuje świetne relacje.

Xavier Wiśniewski właśnie rozpoczął swoją pierwszą pracę w zespole ojca. Xavier podczas festiwalu w Opolu był asystentem Ich Troje! Choć w wielu wywiadach przyznawał, że nie chce wchodzić w świat muzyki, a jego pasją jest taniec, to nie mógł odmówić tacie pomocy i przy okazji zarobić kilka groszy na wakacje. Michał Wiśniewski odrabia swoje błędy z przeszłości i chce nauczyć syna odpowiedzialnym zarządzaniem własnymi oszczędnościami.

Xavier w pocie czoła pracował z ojcem podczas festiwalu. Na jego twarzy było widać zaangażowanie i lekkie obawy przed tym, żeby o niczym nie zapomnieć! W końcu chciał zrobić na tacie jak najlepsze wrażenie i pokazać, że ten może na niego liczyć w każdej sytuacji. Syn muzyka nosił stroje sceniczne do garderoby, pilnował wszystkich szczegółów oraz reprezentował lidera Ich Troje podczas kontaktów z organizatorami. Jakby tego było mało, zrobił nawet ojcu kilka profesjonalnych zdjęć – choć jego pasją jest taniec, a nie fotografia. Xavier pojawił się w amfiteatrze w samo południe i pilnował, aby wszystko przed występem Ich Troje wszystko było zapięte na ostatni guzik!

Michał Wiśniewski poddał syna ogromnej próbie i jednocześnie obdarzył go niespotykanym zaufaniem, bo nawet nie pojawił się na próbach, a na występ przyjechał tuż przed wejściem na scenę! Po Koncercie Xavier rozdawał organizatorom płyty zespołu Ich Troje z autografem, aby zostawić po sobie miłą pamiątkę!

Michał Wiśniewski i Mandaryna mają zatem powody do dumy!

Zobacz: Z trudem poznaliśmy córkę Wiśniewskiego i Mandaryny! Fabienne ma nową mroczną fryzurę! Oj, chyba weszła w okres buntut

Zobacz: Dopiero teraz widać jak bardzo Xavier jest podobny do Mandaryny! Internauci nie mogą wyjść z podziwu

Zobacz: Michał Wiśniewski wyprawił swój pogrzeb! Pijana matka, wszystkie dzieci i ani jednej byłej żony [WIDEO]


Michał Wiśniewski z synem Xavierem All-ONS_1063765234-AAA

Michał Wiśniewski z synem Xavierem

Xavier Wiśniewski All-ONS_1063765234-AAA_1

Xavier Wiśniewski KFFPP 2019

Xavier Wiśniewski All-ONS_1063765234-AAA_2

Xavier Wiśniewski KFFPP 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×