Szukaj

Xavier Wiśniewski wpadł za kulisy festiwalu w Opolu i wywołał poruszenie wśród paparazzi! Za chwilę będzie o nim bardzo głośno!

Michał Wiśniewski i Xavier

Michał Wiśniewski i Xavier

Michał Wiśniewski może być dumny ze swojego syna. Xavier wspierał sławnego tatę podczas festiwalu w Opolu. Jaki z niego przystojniak!

KFFPP to chyba najstarszy tego typu festiwal w Polsce. Niezmiennie od 1963 roku muzycy zjeżdżają się do Opola, aby zaśpiewać swoje najlepsze utwory i zdobyć serce publiczności! Jak zwykle w czerwcu miasto przechodzi wielką metamorfozę! Na ulicach można spotkać sławnych piosenkarzy oraz muzyków, którzy wieczorem występują na scenie, a fani z całej Polski zjeżdżają się, aby posłuchać występów swoich ulubieńców na żywo! Dzięki temu festiwalowi Opole zyskało przydomek Stolicy Piosenki Polskiej.

Każdy zespół ma swoich fanów, ale sprawa wygląda zupełnie inaczej, gdy jesteś artystą, a pod sceną kibicuje ci twój syn! Takiego farta ma właśnie Michał Wiśniewski, który może liczyć na wsparcie swojego dziecka! Xavier Wiśniewski kibicował swojemu ojcu podczas niedzielnego występu na KFFPP w Opolu. Choć życiowe drogi Michała i Mandaryny rozeszły się już dawno temu, to muzyk stara się zawsze znaleźć czas dla swoich dzieci! W końcu po wielu perturbacjach zrozumiał, że  rodzina jest dla niego najważniejsza.

Czym zajmuje się Xavier Wiśniewski?

Xavier Wiśniewski nie poszedł w ślady ojca i nie został sławnym piosenkarzem. Jak mawia stare przysłowie – niedaleko pada jabłko od jabłoni, bo chłopak ma wyczucie rytmu. Bardziej niż muzyką interesuje się tańcem, a jego głowę wypełniają tłuste bity od najlepszych producentów, do których wymyśla układy taneczne. Ostatnio nawet zajął drugie miejsce na podium biorąc udział w konkursie tanecznym.

Mandaryna wielokrotnie określała, że Michał Wiśniewski ma świetny kontakt z dziećmi. Na co dzień to właśnie ona sprawuje nad nimi opiekę. To właśnie po swojej matce Xavier ma zajawkę do tańca!

Dziś panowie żyją jak najlepsi przyjaciele. Michał Wiśniewski stara się być wsparciem dla swojego syna w każdej sytuacji i chętnie służy dobra radą, a w zamian może liczyć na największy aplauz z publiczności, bo oklaski od własnego dziecka są dla niego najcenniejsze!

Zobacz: Z trudem poznaliśmy córkę Wiśniewskiego i Mandaryny! Fabienne ma nową mroczną fryzurę! Oj, chyba weszła w okres buntut

Zobacz: Dopiero teraz widać jak bardzo Xavier jest podobny do Mandaryny! Internauci nie mogą wyjść z podziwu

Zobacz: Michał Wiśniewski wyprawił swój pogrzeb! Pijana matka, wszystkie dzieci i ani jednej byłej żony [WIDEO]


Michał Wiśniewski z synem Xavierem All-ONS_1063765233-AAA

Michał Wiśniewski z synem Xavierem

Michał Wiśniewski z synem Xavierem All-ONS_1063765230-AAA

Michał Wiśniewski z synem Xavierem

Xavier Wiśniewski All-ONS_1063765234-AAA_1

Xavier Wiśniewski KFFPP 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×