Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Plejada gwiazd w wiosce świętego Mikołaja: Karolina Ferenstein-Kraśko, Edyta Herbuś, Karolina Szostak, Julia Wróblewska, Anna Kalczyńska

Magiczna Gwiazdka w wiosce Św. Mikołaja


Magiczna gwiazdka w Wiosce Świętego Mikołaja

Chociaż aura za oknem ma niewiele wspólnego z prawdziwą zimą i świętami, to dzięki corocznej akcji organizowanej przez żonę Piotra Kraśko, czyli Karoliny Fernetein-Kraśko, mali Warszawiacy mogli chociaż przez chwilę poczuć prawdziwy, bożonarodzeniowy urok.

Zgodnie z tradycją, 16 grudnia przy Flamning&Co w Warszawie powstała Wioska Świętego Mikołaja. Było to z pewnością wydarzenie godne uwagi dla dzieci, jak i dorosłych. Na maluchów czekały takie atrakcje jak: koncert kolęd, szycie wyjątkowych ozdób choinkowych, a nawet prawdziwe renifery!

Okazji do fantastycznego spędzenia czasu nie mogły przegapić również polskie gwiazdy. To właśnie one, co roku wspierają wydarzenie Karoliny, które pomału przybiera wśród warszawiaków miano kultowego.

W sobotni poranek na Magicznej Gwiazdce pojawili się m.in.: organizatorka przedsięwzięcia Karolina Fernetein-Kraśko i jej mąż Piotr, Edyta Herbuś, Karolina Szostak, Julia Wróblewska, Anna Kalczyńska, Natalia Klimas oraz Łukasz Jemioł.

Warto podkreślić, że cały dochód z imprezy zostanie przekazany rodzinom potrzebującym w Gałkowie, czyli miejscowości na Mazurach, z której pochodzi Karolina.

Kogo jeszcze mogliśmy zobaczyć na evencie? Koniecznie zobaczcie naszą galerię!

Małgorzata Rozenek zazdrosna o Karolinę Ferenstein-Kraśko? Tabloid twierdzi, że straci przez nią pracę!

Kasia Nezgoda spektakularnie goni Karolinę Szostak! Wyścig trwa!

Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała piękne zdjęcie z córeczką a raper Peja niespodziewanie je skomentował! Zdradził ich wielką tajemnicę!?

Czekasz na święta Bożego Narodzenia?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×