Szukaj

Kim Kardashian z trudem wcisnęła swoje pośladki w luksusową białą sukienkę! Ale biust już się nie zmieścił i rozsadził dekolt!

Kim Kardashian sexy

Kim Kardashian w białej sukience

Kim Kardashian od lat jest najpopularniejszą celebrytką na świecie. Seksowna Amerykanka sztukę samoprezentacji opanowała do perfekcji. Obecnie każda informacja dotycząca jej rodziny, rozchodzi się w sieci z prędkością światła. Szczególnym zainteresowaniem wśród fanów boskiej Kim, cieszą się jej zdjęcia w negliżu. A takich gorących fotek na jej profilu nie brakuje.

Ostatnio Kim podgrzała zainteresowanie wokół własnej osoby, a raczej własnego słynnego biustu, umieszczając ciekawe foto, na którym celebrytka pozuje w białej opiętej sukience. Kreacja do granic możliwości podkreśla powabne kształty jednej z sióstr Kardashian, zatem widzimy dokładnie jej talię osy oraz wyraziste biodra.

Najciekawiej jednak prezentuje się obfitych rozmiarów biust Kim, który niemal rozrywa dekolt i wychodzi poza rewiry kreacji .

Zobaczcie jaki pyszny deser przygotowała Kim Kardashian dla swoich fanów.

WEEKEND Ten na pozór skromny domek w środku wygląda jak pałac! Nowa willa Kardashianki

Wystylizowana na dorosłą kobietę 5-letnia córka Kim Kardashian reklamuje luksusową markę. Pierwsza kampania North West budzi kontrowersje

Niania wyjawiła brudne sekrety Kardashianów! Z Kris Jenner zrobiła potwora!


Chciałabyś wypróbować kosmetyki Kim Kardashian?

×