Weronika Rosati pochwaliła się zdjęciami ze spaceru. Internauci nawiązali do afery z Kingą Rusin: „Jestem z Ciebie dumna”

Weronika Rusin i Kinga Rusin

Weronika Rusin i Kinga Rusin

Weronika Rosati dodała nowy post na Instagramie, w którym opublikowała trzy zdjęcia. W opisie zwróciła się do osób, które kontaktowały się z nią w ostatnim czasie. Co napisała?

Weronika Rosati tuż przed rozdaniem Oscarów udzieliła wywiadu, który nie przypadł do gustu Kindze Rusin. Podkreśliła w nim, że w Stanach Zjednoczonych bardzo chroni się prywatność znanych osób. Nawiązała przy tym do słynnej imprezy, z której dziennikarka napisała obszerną relację. Pochwaliła się też zdjęciem z Adele.

Te słowa nie spodobały się Kindze Rusin, która postanowiła na nie odpowiedzieć w social mediach. Przy okazji wyciągnęła po latach przyjaźń aktorki ze skazanym za seksualne przestępstwa Harveyem Weinsteinem. Panie na ten temat opublikowały jeszcze kilka postów.

W piątkowy poranek gwiazda TVN przekazała, że gdy przez chwilę po kłótni z Weroniką Rosati opuściła ją wiara w sens swoich działań, wróciła do niej karma. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Weronika Rosati życzy internautom spokojnego weekendu

Weronika Rosati w sobotę dodała nowy post na Instagramie. Udostępniła trzy zdjęcia, na których pozuje w białej sukience w ciemne kropki. Ma na sobie bardzo delikatny makijaż. W opisie nawiązała do wydarzeń ostatnich dni. Podziękowała internautom za słowa wsparcia, które do niej dotarły:

hej kochani! Długo zastanawiałam sie co napisać pod nowym postem. Dzięki za wszystkie miłe słowa i życzę wam udanego i spokojnego weekendu „In the end, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends.” (tłumaczenie: Na końcu pamiętać będziemy nie słowa naszych wrogów, lecz milczenie naszych przyjaciół.)

Fani nie pozostawili tego bez reakcji. W komentarzach komplementują wygląd i zachowanie gwiazdy:

  • Jest Pani pięknym człowiekiem na zewnątrz i w środku. Kiedyś uważałam inaczej, oceniając Panią powierzchownie. Bardzo się pomyliłam.
  • Muszę szczerze powiedzieć, że nie nie jestem Pani fanem, ale w kontekście ostatnich sytuacji z Pewną Panią jestem w stanie powiedz STOP. Stop mówię nienawiści. To nie chodzi o to kto za kim stoi… To chodzi po prostu o przyzwoitość. Dziękuję za konkretne informacje w tej sprawie.
  • Jestem z ciebie dumna, ze tak fajnie podeszłas do tej dramy z K.

Podoba się wam Weronika w takim wydaniu?


Weronika Rosati na spacerze

Weronika Rosati na spacerze

Weronika Rosati na spacerze

Weronika Rosati na spacerze

Weronika Rosati na spacerze

Weronika Rosati na spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×