Szukaj

Weronika Rosati pochwaliła się nową fryzurą. Dopiero teraz jej uroda prawdziwie rozkwitła

Weronika Rosati - nowa fryzura

Weronika Rosati - nowa fryzura

Weronika Rosati zachwyciła fanów nową fryzurą. Efektami pracy stylisty pochwaliła się na Instagramie. Dopiero teraz jej uroda naprawdę rozkwitła.

Weronika Rosati już jako młoda dziewczyna osiągnęła spory sukces w Polsce. Teraz przyszła pora na Hollywood i obecnie jest jedną z naszych gwiazd eksportowych. Umiejętności aktorskie i zjawiskowa uroda zapewniły jej miejsce w amerykańskim show-biznesie. Już kilkukrotnie pojawiła się na ważnych imprezach, na których brylowała wśród wielkich gwiazd, a po jej występie na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji można się spodziewać, że jej telefon zaraz się rozdzwoni z kolejnymi propozycjami zawodowymi.

To tam przyciągała obiektywy wszystkich fotoreporterów. Została także doceniona przez magazyn Elle, jako jedna z najlepiej ubranych kobiet. We Włoszech pojawiła się, żeby promować film Śniegu już nigdy nie będzie Małgorzaty Szumowskiej. To polski kandydat do tegorocznego Oscara, który według wielu ma spore szanse zakwalifikować się do ścisłej czołówki.

Najnowszy post aktorki może potwierdzać, że rzeczywiście tak się dzieje i jej telefon dzwoni nieustannie.

Weronika Rosati w nowej fryzurze

Weronika mieszka w Los Angeles. Ze swoimi fanami jest w stałym kontakcie poprzez social media. To tam informuje, co się dzieje w jej życiu. Pokazuje codzienność samotnej matki, dorastanie córeczki, to jak spędzają wolny czas, ale także chwali się nowymi wyzwaniami.

W środowe popołudnie zdradziła, że bierze udział w sekretnym projekcie, dzięki któremu zmieniła także fryzurę.

Nadchodzi nowy tajny projekt. Tak się cieszę, że w końcu mogłam pracować z mistrzem fotografii (i fryzur!) @Mitchstonephoto. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się z Wami tym, co dla Was przygotowaliśmy! – napisała.

Na zdjęciach, które opublikowała widać, że na potrzeby projektu, fryzjer dosyć mocno rozjaśnił jej włosy. Jeśli chodzi o długość, to można zauważyć delikatne odświeżenie. Stylista zachował naturalnie piękne fale na pasmach aktorki. W komentarzach nie brakuje komplementów, bo w takim wydaniu uroda Weroniki naprawdę rozkwitła.

  • Ale pani jest piekna.
  • Wow, piekna.
  • Uwielbiam.
  • Cudownie ci w taki kolorze włosów.
  • Wspaniała zmiana, pieknie wyglądasz.

Jak wam się podoba nowa fryzura Weroniki Rosati?


Weronika Rosati - nowa fryzura Weronika Rosati - nowa fryzura
Weronika Rosati - nowa fryzura

Weronika Rosati - nowa fryzura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×