Victoria Beckham zaprosiła internautów do swojego biura. Luksusowe wnętrze jest idealnym miejscem do pracy

Victoria Beckham - biuro

Victoria Beckham - biuro

Victoria Beckham wpuściła fanów do swojego biura. To w takich luksusowych warunkach powstają projekty małżonki Davida Beckhama. Jak wygląda wnętrze?

Luksusowa marka odzieżowa była wielkim marzeniem Victorii Beckham. Spełniła więc je i założyła firmę w 2008 roku, a do swojej nowej działalności podeszła z wielkim entuzjazmem. Wystartowała kolekcją eleganckich sukienek. Obecnie sprzedaje ubrania, akcesoria i kosmetyki w ponad 400 sklepach na całym świecie. Branża mody nie od razu zaakceptowała nowy pomysł na siebie byłej wokalistki Spice Girls. Większość kojarzyła ją jedynie z zespołu i zakładała, że nie poradzi sobie na tak trudnym rynku.

Posh Spice jednak nie poddała się i konsekwentnie realizowała swoje plany. Dzisiaj może poszczycić się ugruntowaną pozycją na rynku. W czasie pandemii koronawirusa pojawiły się wprawdzie informacje, że z firmą nie jest najlepiej, a nawet, że grozi jej bankructwo. Póki co jednak informacje nie zostały potwierdzone, a Victoria pracuje nad nową ofertą.

Gwiazda kontroluje interesy wraz ze swoim mężem Davidem Beckhamem za pośrednictwem ich firmy Beckham Brands Holdings. W jakich warunkach pracują?

Victoria Beckham pokazała swoje luksusowe biuro. Jak urządzono wnętrze?

Victoria Beckham po spektakularnej karierze w Spice Girls nie straciła na popularności. Obecnie fani obserwują jej markę modową, ale jeszcze chętniej życie prywatne. Gwiazda jest żoną Davida Beckhama, byłego piłkarza, który wiele lat był kapitanem reprezentacji Anglii. Stworzyli udany związek, chociaż niewielu wróżyło im długie lata razem. Doczekali się czworga dzieci, które zaczynają być nie mniej popularnie niż znani rodzice. Brooklyn, Romeo, Cruz czy Harper są gwiazdami nie tylko Instagrama rodziców, ale także pracują na własnych fanów.

Tymczasem Victoria pracuje nad kolejnymi projektami w swojej firmie. W piątek pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z biura. Pozuje za biurkiem w swobodnej pozie, która zaprzecza opisowi.

Ciężki dzień w biurze.

Wnętrze robi wrażenie. Wielkie okna w loftowym stylu. Proste, a zarazem wygodne meble, jasne kolory, drewno i metal, a także rośliny dla ocieplenia pomieszczenia sprawiają, że z pewnością praca w takim miejscu jest przyjemnością. Zobaczcie, jakie tam wszystko uporządkowane.


Victoria Beckham - biuro

Victoria Beckham - biuro

David Beckham i Victoria Beckham

David Beckham i Victoria Beckham

Victoria Beckham skończyła 47 lat

Victoria Beckham skończyła 47 lat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×