Szukaj

Victoria Beckham ma własny filtr na Instagramie. W promocję zaangażowała całą rodzinę. Harper wygląda przeuroczo

Victoria Beckham zaprezentowała swój własny filtr na Instagramie, który informuje użytkowników o tym, do której wersji projektantki są najbardziej podobni. Wypróbowała go z rodziną, wyszło bardzo zabawnie.
Victoria Beckham z rodziną

Victoria Beckham z rodziną

Victoria Beckham nie spoczywa na laurach, nie dość, że ma już zagwarantowane miejsce w świecie mody, to jeszcze niedawno premierę miało nowe serum marki projektantki. Jak się okazuje Beckham dostała również na Instagramie swój własny filtr!

Zaprezentowała autorski filtr w aplikacji Instagram i pokazała swoim fanom wybór tytułów, które sami mogą wylosować. Filtr losuje osobowości animowanej wersji Victorii i prezentuje różne jej oblicza, pojawiając się nad głową użytkownika.

Victoria Beckham – filtr na Instagramie

Na nagraniach, które była piosenkarka Spice Girls opublikowała na swoim profilu widać jak zdobywa tytuł „CEO”, a jej ośmioletnia córka Harper wydaje się być bardzo zdziwiona losując tytuł „Beauty Boss”. Pod postem Victoria napisała:

Którą VB jesteś? Odkryj filtr na moim profilu lub w moich stories i podziel się ze mną, oznaczając mnie x VB.

Jej syn Romeo również przyłączył się do zabawy i zdobył dwa tytuły: „CEO” i „The Mom”.

W animowanej wersji – szefowa – Victoria Beckham wygląda poważnie i trzyma w ręku długopis, podczas gdy w wersji fitness, ubrana jest w strój treningowy i gotowa do wejścia na siłownię. Trzecia animacja przedstawia ją jako wielozadaniową „mamę”, w której Victoria nosi okulary przeciwsłoneczne, trzyma w ręku miskę i popija kawę. Jest jeszcze wersja „Beauty Boss”, w której Beckham ubrana jest w szlafrok, ma włosy zawinięte w ręcznik i okulary przeciwsłoneczne na twarzy.

Instagramowe filtry z serii „Którą postacią jesteś?” są ostatnio popularne wśród gwiazd. Ostatnio aktorka z Przyjaciół Courtney Cox zagrała w „Którą postacią z Przyjaciół jesteś?” i również postanowiła podzielić się tym na swoim instagramowym profilu.


Victoria Beckham losuje na Instagramie swój własny filtr

Victoria Beckham losuje na Instagramie swój własny filtr

Harper Beckham losuje filtr VB

Harper Beckham losuje filtr VB

Romeo Beckham losuje filtr VB

Romeo Beckham losuje filtr VB

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×