David Beckham wpadł w nie najlepsze towarzystwo. Victoria drży o ich wspólną przyszłość. „Tysiąc scenariuszy przechodzi przez jej głowę”

David Beckham, Victoria Beckham

David Beckham, Victoria Beckham

Victoria Beckham ma powody do zmartwień. Nie dość, że David Beckham niemal cały czas przebywa w Stanach Zjednoczonych, to teraz jeszcze i to...

Kiedy Liv Tyler rozstała się ze swoim partnerem, agentem sportowym Dave’em Gardnerem, można było dać sobie uciąć rękę, że nie upłynie wiele czasu, zanim mężczyzna wyjdzie na miasto, ciesząc się nowym życiem w pojedynkę. I oczywiście zrobi to u boku swojego najlepszego przyjaciela, żonatego Davida Beckhama. I rzeczywiście, tego samego dnia, w którym pojawiły się wieści o rozstaniu, David i Dave zostali złapani na męskim wieczorze w Nowym Jorku. Najpierw zjedli kolację we włoskiej restauracji Emilio’s Ballato, a potem wybrali się na mecz koszykówki.

Co w tym złego i dlaczego Victoria zaczyna panikować?

Victoria Beckham boi się o Davida Beckhama

Wyjście wydawało się dobrą, czystą zabawą – jeden mężczyzna zabiera swojego najlepszego kumpla na dobrą zabawę, aby ukoić jego złamane serce. Ale dla żony Davida, Victorii, to zła wiadomość. Według informatorów martwi się, że niewinne wsparcie Davida dla najstarszego kumpla, może spowodować, że jej mąż wróci do swoich szalonych imprezowych dni.

Vic czuła się o wiele bardziej komfortowo z ich przyjaźnią, gdy wiedziała, że ​​Dave ma partnerkę i kilkoro dzieci w domu. Ale teraz jest wolnym mężczyzną i bez wątpienia wróci do życia w klubach, otoczony pięknymi kobietami. Co oznacza, że ​​najprawdopodobniej tak samo będzie z Davidem.

Dave i Liv podobno zaczęli mieć problemy, kiedy zostawiła narzeczonego w ich domu w Cotswolds podczas zamknięcia granic przez COVID-19 i uciekła do Los Angeles z sześcioletnim synem Sailorem i pięcioletnią córką Lulą, by przeczekać pandemię. Informator mówi, że Posh podejrzewała, że ​​wszystko się rozpada, gdy Dave zaczął spędzać więcej czasu w domu Beckhamów w Cotswolds bez Liv i dzieci – ale zawsze oczekiwała, że ​​przepracują to.

Ale teraz Posh „wariuje”, czując, że może to oznaczać zagrożenie dla jej własnego małżeństwa.

Tysiąc scenariuszy przechodzi teraz przez jej głowę. Posh doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zarówno Dave, jak i David uwielbiają wychodzić na miasto, a tam kobiety prawie rzucają się na nich. Nie może pomóc, ale zastanawia się, czy w rozstaniu Dave’a jest coś więcej, niż na pierwszy rzut oka się wydaje, mimo że on przysięga, że ​​tak nie jest.

Pomimo jej obaw, David nalegał, aby polecieć ze swojej nowej bazy w Miami do Nowego Jorku, aby podtrzymać Dave’a na duchu.

Posh martwi się, że to znak tego, co ma nadejść. Nie podoba jej się, że najlepszy przyjaciel Davida wraca na scenę singli, zwłaszcza teraz, gdy Beckhamowie są w Miami i będzie chciał uderzyć na wszystkie imprezy z jego najlepszym kumplem.

Gdyby mogła, absolutnie postawiłaby ultimatum i zabroniłaby mężowi spędzać czasu z Davem. Ale nie ma mowy, żeby David się na to zgodził, więc zamiast tego opracowuje plan, aby spróbować go zająć, planując wiele rodzinnych wakacji z dziećmi. Czy jej się to uda i dyplomatycznie ograniczy spotkania przyjaciół?


David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×