Szukaj

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: Gwiazda disco-polo w obsadzie! Kto jeszcze?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kolejny uczestnik ujawniony. Do Gosi Andrzejewicz i Marty Gałuszewskiej, dołączyła  gwiazda sceny muzycznej, tym razem disco polo. O kim mowa?

Czadoman w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to program, w którym znane i lubiane gwiazdy na moment porzucają swoje dotychczasowe osobowości i wcielają się w legendarne postaci sceny muzycznej. Dzięki odpowiedniej charakteryzacji przypominają je wizualnie, a dzięki tygodniom prób są w stanie odtworzyć ich sceniczne zachowania.

Kolejna edycja już wiosną 2020. Do kolorowej prasy przedostają się nazwiska gwiazd, które potencjalnie mogą stanąć ze sobą do rywalizacji. Wśród nich wymienia się m.in. Gosię Andrzejewicz, Martę Gałuszewską czy Marcela Popiela. Kto do nich dołączy?

Czadoman w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13

Jak informuje Fakt, w show pojawi się także piosenkarz, który ma już doświadczenie w występowaniu w programach telewizyjnych. Nie tak dawno brał udział w Tańcu z gwiazdami, teraz podobno szykuje się do TTBZ. Mowa o Pawle Dudku, artyście znanym lepiej pod pseudonimem Czadoman.

Czadoman i Walerija Żurawlewa - Taniec z Gwiazdami, odcinek 1

Czadoman i Walerija Żurawlewa – Taniec z Gwiazdami, odcinek 1

Mężczyzna cieszy się sporą popularnością wśród swoich fanów, o czym mogą świadczyć teledyski, które udostępnia w sieci. Niemal każdy z nich notuje milionową liczbę odsłon i zyskuje mnóstwo przychylnych komentarzy od swoich fanów. Na swoim koncie ma hity takie jak m.in. Ruda tańczy jak szalona oraz Chodź na kolana.

Czy pochwały od swoich fanów usłyszy też wiosną, kiedy kiedy zostaną wyemitowane odcinki show z jego udziałem? Przekonamy się wkrótce.

Paweł Królikowski nie wraca do programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kto go zastąpi?

Pewne jest jednak, że na widzów czekają małe zmiany. W jury zabraknie Pawła Królikowskiego, który przebywa w szpitalu. Zastąpić mają go podobno zwycięzcy poprzedniej edycji show – każdy w innym tygodniu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy Paweł Królikowski wróci?

TTBZ bez Pawła Królikowskiego. Nie ma szans by wrócił do programu?

Zobacz także: Łukasz Zagrobelny o największym minusie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nigdy nie zgadniecie, co mu przeszkadza


Czadoman i Walerija Żurawlewa – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Czadoman i Walerija Żurawlewa – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Czadoman i Walerija Żurawlewa – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Czadoman i Walerija Żurawlewa – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Czadoman - Taniec z Gwiazdami, odcinek 1

Czadoman - Taniec z Gwiazdami, odcinek 1

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×